اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

متاورس از زمان اوج خود در سال 2021، به تدریج محبوبیت خود را از دست داد و باعث شد ارزهای دیجیتال مرتبط با آن افت شدیدی را تجربه کنند. با این حال، سه ارز دیجیتالی که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد الگوهای جالبی شکل داده‌اند که می‌تواند منجر به افزایش قیمت در آینده شود.

اکسی اینفینیتی (AXS) و سندباکس (SandBox) هر دو الگوهای صعودی شکل داده‌اند – نشانه‌ای از اینکه پتانسیل شروع یک حرکت صعودی را دارند. در حالی که دسنترالند (MANA) هنوز الگویی تشکیل نداده است، عملکرد قیمت آن نیز نشان‌دهنده یک برگشت بالقوه است.

اکسی اینفینیتی (AXS) می‌تواند لیدر توکن‌های متاورس شود

قیمت AXS از اواخر ژانویه زیر مقاومت نزولی داینامیک قرار گرفته است. از آنجایی که این خط برای مدت طولانی قیمت را همراهی کرده است، تا زمانی که قیمت در زیر آن معامله می‌شود، روند نزولی پابرجاست.

با این حال، طی دو هفته گذشته، قیمت AXS الگوی کف دوقلو شکل داده است که یک الگوی صعودی محسوب می‌شود؛ بنابراین، احتمال شروع یک حرکت صعودی قوت می‌گیرد.

AXS/USDT Daily Chart. Source

در حالی که RSI در حال حاضر کمی زیر 50 است، واگرایی صعودی قابل توجهی ایجاد کرده است (خط سبز). در نتیجه، احتمال خط روند نزولی قیمت محتمل‌ترین سناریو است.

اگر قیمت AXS از مقاومت خود عبور کند، می‌تواند تا نزدیک‌ترین مقاومت در 9.40 دلار افزایش یابد. با این حال، علی‌رغم این پیش‌بینی صعودی قیمت، بسته شدن کندل روزانه در زیر 6.48 دلار (کف ماه می) به این معنی است که روند نزولی ادامه خواهد است. در این صورت، قیمت AXS ممکن است تا 4.50 دلار کاهش یابد.

تلاش دسنترالند (MANA) برای عبور از مقاومت

همانند AXS، قیمت MANA نیز از ابتدای فوریه زیر خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. اخیراً، قیمت در 18 آوریل از این مقاومت ریجکت شد. این باعث شد که قیمت در ماه می به زیر سطح استاتیک 0.50 دلار سقوط کند.

اینکه قیمت بتواند از ناحیه مقاومتی 0.50 دلاری عبور کند یا دوباره ریجکت شود، می‌تواند روند آینده را تعیین کند.

MANA/USDT Daily Chart

اگر به بالای آن نفوذ کند، افزایش تا مقاومت در 0.57 دلار محتمل‌ترین سناریو خواهد بود. با این حال، اگر قیمت ریجکت شود، ممکن است تا نزدیک‌ترین حمایت در 0.42 دلار سقوط کند.

قیمت سندباکس (SAND) حمایت استاتیک را پس گرفت

مشابه با AXS، قیمت SAND نیز از 10 می الگوی کف دوقلو ایجاد کرده است. این الگو با واگرایی صعودی در RSI ترکیب شده که به اهمیت آن افزوده است.

با این حال قیمت هنوز نتوانسته است از خط مقاومت نزولی خود خارج شود و اکنون آن را دوباره تست کرده است.

اگر این تلاش موفقیت‌آمیز باشد، SAND می‌تواند تا 0.70 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر کندلی در زیر 0.52 دلار بسته شود، افت قابل توجهی تا 0.40 دلار ممکن است رخ دهد.

SAND/USDT Daily Chart

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.