اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

اورباخ گفت:

ارائه خدمات نگهداری (کاستودی) بیتکوین و اتریوم اولین گام برای ایجاد مجموعه گسترده‌ای از خدمات برای بخش دارایی‌های دیجیتال این گروه خواهد بود – که خدمات را برای موسسات مالی نیز یکپارچه خواهد کرد.

سقوط وام‌دهندگان کریپتو و صرافی‌ها درها را بر روی غول‌های دیگر باز کرد تا وارد عمل شوند و این حوزه را آزمایش کنند. در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۲، BNY Melon پلتفرم جدید نگهداری دارایی دیجیتال خود را راه‌اندازی کرد.

به موازات آن، Fidelity نام برجسته دیگری است که خدمات کریپتویی را ارائه می‌دهد. در کنار آن، BNP Paribas، غول مالی فرانسوی، نیز در سال ۲۰۲۲ وارد بازی شد.

نزدک تجربه قبلی در فضای بازار کریپتو دارد. این گروه فناوری‌های نظارت بر بازار را به صرافی‌های مختلف ارز دیجیتال ارائه کرده است. در واقع، راه‌اندازی ETF شاخص کریپتویی Hashdex Nasdaq را که بر اساس شاخص خودش است، در سه‌ماهه اول ۲۰۲۱ ارائه داد؛ بنابراین، با ورود بازیگران مالی سنتی به صنعت کریپتو، می‌توان انتظار داشت که پذیرش کلی افزایش یابد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.