کاهش 10 درصدی توکن‌های در گردش USDC در 30 روز گذشته
مایکروسافت اج (Microsoft Edge) در حال آزمایش یک کیف پول کریپتویی است
بانک آمریکا به زودی Signature Bank را می‌خرد

در حالی که یک تحلیلگر محبوب نیکلاس مرتن عقیده دارد که رالی اخیر در بازار دارایی‌های ریسکی احتمالاً زمینه را برای یک تله گاوی فراهم کرده است، در مقابل پیتر برانت می‌گوید که بیتکوین سیگنال صعودی را نشان می‌دهد که بیش از این کم‌سابقه بوده است.

در یک ویدئو در یوتیوب، نیکلاس مرتن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال به 511,000 فالوور خود می‌گوید که بازار سهام و کریپتو احتمالاً قبل از اینکه گاوها را به دام بیندازد، روند حال حاضر را حفظ می‌کند.

مرتن می‌گوید که دیدگاه‌ها نسبت به شرایط اقتصادی کلان با توجه به جلسه پیش روی فدرال رزرو متفاوت است. در حالی که عده‌ای عقیده دارند که احتمال نزول وجود دارد عده‌ای دیگر می‌گویند که بازارها برای شروع رالی آماده می‌شوند. او گفت:

من فکر می‌کنم شرایط طوری پیش خواهد رفت که همگی به اطمینان برسند که بازار گاوی شروع شده است. این باعث می‌شود که سرمایه‌گذاران خرد با هیجان وارد بازار دارایی‌های ریسکی مانند سهام و کریپتو شوند. اینجا جایی است که دامی برای آن‌ها پهن شده است و سپس قیمت‌ها به‌سوی ثبت کف جدیدی حرکت خواهند کرد. این فقط رالی برای جذب نقدینگی خواهد بود.

مرتن می‌گوید که چنین سناریویی همیشه توسط بازیگران بزرگ اجرا می‌شود که به موجب آن، قیمت به‌اندازه‌ای حرکت می‌کند که همه را متقاعد کند بازار خرسی تمام شده است و پس از آن نقشه اصلی اجرا می‌شود.

او افزود: زمانی که همه متقاعد شدند که رالی صعودی آغاز شده است مؤسسات شروع به شورت کردن بازار می‌کنند. آن‌ها با توجه به سرمایه خود می‌توانند تحرکات قیمتی چشمگیری ایجاد کنند.

نظر پیتر برانت چیست؟

در همین حال پیتر برانت، تحلیلگر کهنه‌کار، فکر می‌کند که بیتکوین پس از خارج شدن از یک الگوی تکنیکالِ «بسیار نادر» پتانسیل صعود بیشتری دارد.

برانت به 695,200 دنبال‌کننده‌اش در توییتر گفت که پس از شکست مقاومت 19 هزار دلاری احتمالاً افزایش‌های بیشتری در راه است. او گفت:

کف بیتکوین یک الگوی دوجداره Fulcrum است. الگویی به شدت نادر است. تارگت این الگو می‌تواند 25 هزار باشد.

نظرات مختلف نیکلاس مرتن و پیتر برانت در مورد بازارهای مالی: «تله گاوی قبل از کفی جدید» در مقابل «پتانسیل روندی صعودی»

Cheds یکی دیگر از تحلیلگران ارزهای دیجیتال نیز سطح قیمت 25,000 دلار بیتکوین را زیر نظر دارد.

معامله‌گر سناریوهای گاوی و خرسی خود را برای بیتکوین اعلام و استدلال کرد که بیتکوین در یک روند نزولی کلان باقی می‌ماند تا زمانی که مقاومت 25,500 دلار را از سر راه بردارد.

او همچنین نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد 25,500 دلار آخرین خط دفاعی خرس‌ها است.

نظرات مختلف نیکلاس مرتن و پیتر برانت در مورد بازارهای مالی: «تله گاوی قبل از کفی جدید» در مقابل «پتانسیل روندی صعودی»

در همین حال، تحلیلگر محبوب رمزارز Kaleo معتقد است که بیتکوین به راحتی از مقاومت 25,500 دلاری عبور می‌کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.