اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

داده‌های یک نظرسنجی جدید از Dating.com نشان می‌دهد که متاورس می‌تواند به پیشبرد دوست‌یابی به آینده کمک کند، به‌ویژه که آواتارها خصوصیات کاربران را بهتر منعکس می‌کنند.

قرار آنلاین در حال حاضر به یک فعالیت عادی در روابط عاشقانه امروزی تبدیل شده است. داده‌های Statista نزدیک به 280 میلیون کاربر در پلتفرم‌های دوست‌یابی آنلاین را تا سال 2024 پیش‌بینی می‌کند.

اکنون با داده‌های یک نظرسنجی اخیر که توسط Dating.com، یک پلتفرم خواستگاری آنلاین انجام شده است، این اعداد نشان می‌دهند که بسیاری از مجردها آماده هستند تا جستجوی خود را برای عشق به دنیای متاورس ببرند.

بر اساس این نظرسنجی، کسانی که به دنبال عشق هستند، همچنان تمایل به استفاده از فناوری دارند و 33 درصد از مجردها برای قرار ملاقات در متاورس برنامه‌ریزی می‌کنند.

این نظرسنجی نشان داد که استفاده از آواتارهای متاورس می‌تواند به تأکید بر «ارتباط و صمیمیت دیجیتال قبل از کشف حضوری» کمک کند.

علاوه بر این، متاورس دنیایی بدون مرز است که می‌تواند باعث شود مجردها از هر کجای دنیا با هم ملاقات کنند.

این نظرسنجی نشان داد که یک‌سوم از پاسخ‌دهندگان گفتند که برای روابط با افرادی که در منطقه جغرافیایی محلی خود نیستند، آماده هستند.

هویت دیجیتال و به طور خاص، هویت در متاورس یک نقطه بحث اصلی برای کاربران و توسعه‌دهندگان در سال گذشته بوده است.

همان طور که صنایع مختلف در دنیای واقعی در حال قدم‌گذاشتن به واقعیت دیجیتال هستند، ابزارهایی که کاربران برای جمع‌آوری هویت دیجیتال در دسترس دارند، در حال افزایش است.

چه از طریق ابزارهای پوشیدنی از یک برند قدیمی و چه از طریق مالکیت زمین در واقعیت مجازی، خود دیجیتالی ما این پتانسیل را دارد که چیزهای زیادی را در مورد اینکه چه کسی هستیم به ما نشان دهد.

بااین‌حال، همان طور که داده‌های شخصی بیشتری به واقعیت دیجیتال داده می‌شود تا واقعی‌ترین نسخه از کاربران ساخته شود، خطر سرقت هویت و سایر سوء استفاده‌ها افزایش می‌یابد.

یک نظرسنجی اخیر از کسپرسکی نشان داد که پیش‌بینی می‌شود بهره‌برداری و سوءاستفاده از متاورس در سال آینده افزایش یابد.

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.