اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

شایعات فراوانی وجود دارد مبنی بر اینکه ارتقای OpenSea Pro ممکن است شامل یک ایردراپ مشابه Blur باشد. در این ارتقا به جوایز کامیونتی اشاره شد.OpenSea از OpenSea Pro اخیراً پرده‌برداری کرده است، یک تجمیع‌کننده بازار NFT که مزیت‌های بیشتری دارد. این پلتفرم که قبلاً Gem v2 بود، هنوز توسط تیم Gem اجرا می‌شود و عملکرد منسجم‌تری را ارائه می‌دهد.

OpenSea Pro پاسخی به بسیاری از مشکلاتی است که علاقه‌مندان به NFT با آن مواجه هستند، از جمله هزینه‌های تراکنش. این تیم می‌گوید که این پلتفرم «برای این کامیونتی کاربران قدرتمند طراحی شده است و سریع‌ترین و قدرتمندترین تجمیع‌کننده بازار NFT موجود است.»

شاید بیشترین موضوع مورد بحث این باشد که تیم به پاداش‌های کامیونتی اشاره کرد. این بیان می‌کند که این شرکت با ارائه NFT به عنوان پاداش، مسیر متفاوتی را ترسیم می‌کند!

آیا OpenSea توکن خود را ایردراپ خواهد کرد؟

OpenSea در هفته‌های اخیر با رقابتی سخت روبرو بوده است و Blur از نظر سهم بازار از آن پیشی گرفته است. این رقیب پیش از این ایردراپ خود را انجام داد که منجر به افزایش سهم بازار آن شد.

شایعات در مورد ایردراپ OpenSea

ممکن است OpenSea ایردراپ مخصوص به خود را در دست اجرا داشته باشد تا موج مشابهی را ایجاد کند. البته، در این مرحله، همه اینها در حد حدس و گمان باقی می‌ماند، اما این واقعیت که به پاداش کامیونتی اشاره شده است، نشان می‌دهد که ممکن است خبرهایی در راه باشد.

برخی از کاربران Gem ان‌اف‌تی‌های رایگان دریافت می‌کنند

یکی از نتایج بالقوه این است که OpenSea ممکن است به کاربران خود NFT به عنوان پاداش بدهد این بیشتر با آنچه توییت نشان می‌دهد مطابقت دارد و مطمئناً می‌تواند مسیر متفاوتی برای بازار باشد.

شایعات در مورد ایردراپ OpenSea

در این توییت همچنین بیان شده بود که کاربرانی که قبل از ۳۱ مارس ۲۰۲۳ از Gem استفاده کرده‌اند، واجد شرایط درخواست Gemesis NFT هستند. این را می‌توان مستقیماً در OpenSea مینت کرد. این با جوایز کامیونتی متفاوت است، و تیم مجدداً تأکید کرد که «با ارائه NFT به عنوان پاداش، مسیر متفاوتی را ترسیم می‌کند.»

منبع: beincrypto

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.