اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

دالیو گفت: با توجه به این شرایط، به نظر می‌رسد که نرخ بهره‌ی بالا برای مبارزه با تورم و ارائه بازده مناسب به وام‌دهندگان، برای بدهکاران وام‌گیرنده به طرز غیر قابل تحملی بالا خواهد بود. این بدان معناست که سیستم به نقطه‌ای نزدیک شده است که نیاز به تجدید ساختارهای بزرگ است. البته، بدهکاران و طلبکاران هر دو تحت تاثیر قرار می‌گیرند.

او همچنین چارچوب «چرخه بزرگ» خود را تکرار کرد. دالیو عقیده دارد الگوهای اقتصادی در طول تاریخ بارها تکرار می‌شوند، یعنی ایجاد بدهی‌های عظیم، درگیری‌های درون کشورها، درگیری‌های بین کشورها، تأثیر طبیعت، و تغییرات فناوری مانند اینترنت یا هوش مصنوعی.

او گفت که هر یک از این پنج نیرو در حال حاضر به‌اندازه‌ای که در دهه‌های گذشته دیده نشده بود به هم نزدیک می‌شوند. در همین حال، در چرخه بزرگ‌تر، یک چرخه کوچک‌تر و کوتاه‌مدت وجود دارد که با ضعف اقتصادی تعریف می‌شود و بانک‌های مرکزی تورم بالا و در نهایت رکود ایجاد می‌کنند.

به نظر او – پس از ۹ افزایش متوالی نرخ بهره از سوی فدرال رزرو، تورم تاریخی، بحران بدهی مداوم و تنگنای اعتباری – اکنون شرایط مهیا است.

دالیو با بیان اینکه چرخه سیاسی به آرامی در حال حرکت در چرخه اقتصادی است، نوشت: «اکنون در مرحله سیاست‌های تهاجمی پولی برای مبارزه با تورم در این چرخه هستیم، درست قبل از انقباض اقتصادی که احتمالاً سال آینده یا دو سال آینده را در اقتصاد دشوار خواهد کرد.»

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.