اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

فیلمی از گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در حال تبلیغ ارز دیجیتال Algorand (ALGO) منتشر شده است. اما اخیراً این کمیسیون الگوراند رو یک اوراق بهادار در نظر گرفته است. در همین حال منتقدانش او را منافق خواندند.

در یک نقطه از این کلیپ، جنسلر از دانشمند کامپیوتر ایتالیایی، سیلویو میکالی، بنیان‌گذار پروژه، با شور و هیجان صحبت می‌کند. او گفته است: سیلویو میکالی، او برنده جایزه تورینگ در MIT است که من با آن کار می‌کنم… سیلویو فناوری فوق‌العاده‌ای دارد، می‌توانید اوبر را روی آن راه‌اندازی کنید.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد که جنسلر حداقل از سال 2019 در چندین رویداد عمومی به شدت از الگوراند صحبت کرده است.

انتشار فیلمی از گری جنسلر، رئیس SEC، در حال تبلیغ الگوراند (ALGO)

در همین حال یکی از همکاران جنسلر در SEC از مخالفت وی با فناوری بلاکچین انتقاد کرده است. کمیسیونر هستر پیرس در 14 آوریل گفت:

به جای پذیرش وعده فناوری جدید – همانطور که در گذشته انجام داده‌ایم، ظاهراً در وضعیتی هستیم که رکود را بپذیریم، تمرکز را اجبار کنیم، اصرار به مهاجرت کنیم و از انقراض فناوری جدید استقبال کنیم.

در ایالات متحده، ترویج اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار 1933 و قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 قرار دارد. این قوانین، عرضه و فروش اوراق بهادار را تنظیم می‌کنند.

سال گذشته، SEC علیه کیم کارداشیان به دلیل تبلیغ یک توکن اوراق بهادار اقدام قانونی کرد.

این خبر در همان روز منتشر شد که SEC شش توکن فهرست شده در Bittrex را به عنوان اوراق بهادار معرفی کرد. الگوراند از جمله آنهاست. به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این توکن‌ها باید طبق قوانین ایالات متحده اوراق بهادار باشند؛ زیرا سرمایه‌گذاران انتظار داشتند از آنها سود ببرند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.