اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

ثور هارتویگسن، محقق دیفای، از ابزارهای تحلیل زنجیره‌ای واچرز (Watchers)، نانسن (Nansen)، دی‌بانک (DeBank) و آرکام (Arkham) برای بررسی ذخایر آلت‌کوین‌ها در 20 صندوق ارز دیجیتال استفاده کرده است. این صندوق‌ها مجموعاً بیش از 1200 کیف پول دارند.

هارتویگسن در یک تاپیک در توییتر، هشت سرمایه‌گذار خطرپذیر (VC) بزرگ را معرفی می‌کند که شامل مقدار دارایی هولد شده و سرمایه‌گذاری‌های اخیر آنها است. همانطور که این تحلیلگر اشاره می‌کند، دارایی‌های آلت‌کوین به طور کلی می‌تواند نشانه‌ای از سرمایه‌گذاری قوی در نظر گرفته شود. با این حال، همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که سرمایه‌گذارهای خطرپذیر «پول هوشمند» هستند، زیرا «آنها اغلب کاملاً بی‌پروا عمل می‌کنند.»

هارتویگسن شرکت Jump Trading را به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار خطرپذیر کریپتویی شناسایی کرده است.

سرمایه‌گذاران خطرپذیر کریپتویی ذخایر خود را به چه آلت‌کوین‌هایی اختصاص داده‌اند؟

کل موجودی این شرکت 3.8 میلیارد دلار است که بزرگ‌ترین آلت‌کوین موجود در این سبد با اختلاف اتریوم با 3.25 میلیارد دلار است. پس از آن شیبا با 328 میلیون دلار، متیک با 81 میلیون دلار، استیبل‌کوین USDC با 50 میلیون دلار، wBTC با 50 میلیون دلار، لینک با 20 و COPM با 14 میلیون دلار قرار دارند.

دارایی‌های با حجم کمتر – بین 1 تا 10 میلیون دلار – نیز از این قرار هستند: آواکس، چیلیز، مسک، آوه، لیدو و SNX.

هارتویگسن خاطرنشان می‌کند که اینها فقط کیف پول‌های EVM هستند و مطمئناً چندین کیف پول وجود دارد که شامل SOL و wETH در سولانا است.

دومین سرمایه‌گذار خطرپذیر بزرگ کریپتو Wintermute با موجودی کل 401 میلیون دلار است. این سرمایه‌گذار خطرپذیر نیز بیشترین سهم سبد خود را به اتریوم با 301 میلیون دلار اختصاص داده است. (البته به صورت wETH)

بیشتر بخوانید: برنامه غیرمتمرکز یا dApp چیست؟ همه چیز درباره dApp

همچنین مابقی سهم سبد به دارایی‌های همچون OP با 47 میلیون دلار، لیدو با 22.2 میلیون دلار، 17 میلیون دلار در اتریوم، 7.5 میلیون دلار توکن گالا (بیشترین افزایش در این ماه)، 7.3 میلیون دلار فانتوم، 6.6 میلیون دلار توکن DYDX، 6 میلیون دلار در BLUR، 5.7 میلیون دلار در HFT و 5.1 دلار توکن متیک اختصاص یافته است.

سرمایه‌گذاران خطرپذیر کریپتو بر روی اتریوم، لیدو و متیک شرط‌بندی می‌کنند

Paradigma با مجموع موجودی 382 میلیون دلار در جایگاه سوم قرار دارد. بزرگ‌ترین هلدینگ این شرکت به لیدو (LDO) با 195 میلیون دلار اختصاص دارد و پس از آن 166.5 میلیون دلار اتریوم و 22.47 میلیون دلار در MKR قرار دارند. سرمایه‌گذاری‌های دیگر عبارتند از Optimism، Synthetix، DYDX، Osmosis، Uniswap، Starkware و غیره.

در جایگاه چهارم، a16z با 310 میلیون دلار ارز دیجیتال قرار دارد. این سرمایه‌گذار خطرپذیر اخیراً به دلیل تأثیرش بر رای Uniswap برای استقرار در زنجیره BNB از طریق Wormwhole در سرفصل اخبار بوده است. a16z بیش از 4٪ از تمام توکن‌های یونی (UNI) به ارزش 257 میلیون دلار را کنترل می‌کند.

پس از آن گروه Amber با 245 میلیون دلار است که به شدت به اتریوم (119 میلیون دلار در اتریوم) متکی است. پس از آن 74 میلیون دلار USDC/USDT، 21.5 میلیون دلار FET و 8.3 میلیون دلار به DYDX اختصاص دارد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.