کاهش 10 درصدی توکن‌های در گردش USDC در 30 روز گذشته
مایکروسافت اج (Microsoft Edge) در حال آزمایش یک کیف پول کریپتویی است
بانک آمریکا به زودی Signature Bank را می‌خرد

نمودار روزانه:

بعد از شناسایی کف در ژوِئن در حوالی ۰.۲۸ دلار، گاوها در تلاشی مستمر توانستند قیمت را بیشتر از ۳۰ درصد به بالا هل بدهند. این موج گاوی باعث شد که ریپل بیشتر از سه بار برای شکستن مقاومت استاتیک در ۰.۴ دلار حمله کند. اما در همه تلاش‌ها خرس‌ها در سطوح بالاتر در نقش فروشنده ظاهر شدند و اجازه نفوذ قیمت به بالای این سطح را ندادند.

در آخرین تلاش در اواسط آگوست خرس‌ها قیمت را تا حمایت کوتاه‌مدت داینامیک در حوالی ۰.۳۲ دلار همراهی کردند. بعد از سه بار تست کردن این سطح ریپل مجدد اسپایکی صعودی را تجربه کرد. بستن حداقل یک کندل و تثبیت در بالای ۰.۴ دلار رسیدن قیمت به میانگین متحرک ۲۰۰ روزه را تقویت می‌کند.

چنین حرکتی می‌تواند باعث خارج‌شدن قیمت از فاز انباشت ۱۰۰ روزه شود. فعلاً خرس‌ها اجازه آن را ندادند. تا زمانی که گاوها اجازه سقوط قیمت به زیر ۰.۳۵ دلار را ندهند شانس تست کردن مقاومت را دارند.

XRPUSDT 18th Sep min - ریپل: یکی از بهترین کوین‌های هفته پیش تحلیل تکنیکال ریپل

نمودار بیتکوینی:

در نمودار جفت بیتکوینی تسلط گاوها بر بازار واضح است. آن‌ها سرانجام توانستند قیمت را به بالای مقاومت استاتیک در محدوده ۱۷۰۰-۱۸۰۰ ساتوشی برسانند. در صورت ادامه احساسات گاوی فعلی، مانع بعدی در ۲۰۰۰ پیدا می‌شود. هرچند پتانسیل تست کردن ۱۸۰۰ به‌عنوان حمایت دور از ذهن نیست. اگر خریداران موفق شوند جفت را بالای زون قرمز نگه دارند دیدگاه بولیش برای تاچ کردن سطوح بالاتر به قوت خود باقی می‌ماند.

ریپل: یکی از بهترین کوین‌های هفته پیش

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.