اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

پلتفرم متاورس سندباکس (Sandbox) امروز مقادیر قابل توجهی از توکن‌های SAND را آزاد می‌کند. در همین حین قیمت به استقبال این رویداد رفته است.

در 14 فوریه، سندباکس بلاک دیگری از توکن‌ها را در بازار عرضه خواهد کرد. علاوه بر این، 372.5 میلیون توکن SAND دیگر نیز طبق برنامه قرار است به عرضه در گردش اضافه شود. این حدود 12.4 درصد از کل عرضه را نشان می‌دهد، بنابراین مقداری قابل توجه است.

عرضه در گردش فعلی طبق داده‌های Coinmarketcap حدود 1.5 میلیارد توکن است که 50 درصد از کل موجودی 3 میلیارد را نشان می‌دهد.

در کل مکانیسم آزاد شدن توکن‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده است که دارایی‌های قفل شده را در یک بازه زمانی معین به بازار کریپتو وارد کند. این فرایند با هدف همسویی انگیزه‌ها برای همه ذینفعان انجام می‌شود. با این حال، اغلب باعث نوسانات کوتاه‌مدت و کاهش قیمت می‌شود.

این مورد در رویداد قبلی آزادسازی توکن‌ها در سندباکس مشاهده شده است.

سندباکس توکنومیکس

در 13 فوریه، «Lookonchain» جزئیاتی را در مورد توکنومیکس این پلتفرم متاورس منتشر کرد.

قیمت سندباکس (SAND) با نزدیک شدن به آزاد شدن 250 میلیون توکن کاهش یافت

برنامه واگذاری سندباکس در فوریه 2025 به پایان می‌رسد، زمانی که آخرین توکن از 3 میلیارد توکن آزاد می‌شود. این بدان معناست که چهار رویداد بازگشایی دیگر برای آگوست 2023، فوریه 2024، آگوست 2024 و فوریه 2025 برنامه‌ریزی ‌شده است.

بدون احتساب آنلاک امروز، 1 میلیارد توکن SAND دیگر طی دو سال آینده وارد بازار خواهد شد. این می‌تواند تأثیر شدیدی بر قیمت‌ها داشته باشد.

مانند بسیاری از پروژه‌های نوظهور، توکنومیکس سندباکس بسیار تیم و سرمایه‌دار محور است. بیش از 40 درصد از توکن‌ها برای تیم، بنیاد و مشاوران در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این، بیش از 20 درصد به فروش استراتژیک اختصاص داده شده است و 26 درصد در ذخیره است، که سهم بسیار کمی برای سرمایه‌گذاران خرد باقی می‌ماند.

این تحلیلگر آن‌چین خاطرنشان کرد:

دو رویداد آزادسازی آخر سندباکس با کاهش قیمت SAND همراه بود. به نظر می‌رسد تاریخ در حال تکرار است.

افت قیمت

همان طور که انتظار می‌رفت، قیمت SAND در معاملات صبح روز سه‌شنبه آسیا نزولی بود. قیمت توکن 3.6 درصد از بالاترین سطح روزانه حدود 0.70 دلار به 0.675 دلار در زمان انتشار کاهش یافته است.

علاوه بر این، SAND طی هفته گذشته در بحبوحه عقب‌نشینی گسترده بازار، حدود 7 درصد کاهش یافته است.

قیمت سندباکس (SAND) با نزدیک شدن به آزاد شدن 250 میلیون توکن کاهش یافت

آزادسازی توکن‌ها می‌تواند منجر به کاهش قیمت SAND به سطوح حمایتی حدود 0.60 دلار شود. این توکن متاورس در حال حاضر 92 درصد نسبت به اوج قیمت 8.40 دلاری خود در نوامبر 2021 کاهش یافته است.

در اوایل این ماه، The Sandbox توافقنامه‌ای را با سازمان دولتی دیجیتال عربستان سعودی (DGA) در مورد همکاری در حوزه متاورس امضا کرد.

منبع: Beincrypto

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.