اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

آنتونی اسکاراموچی، بنیان‌گذار SkyBridge Capital گفت که پیش‌بینی می‌کند فدرال رزرو تلاش خود برای افزایش نرخ بهره را قبل از رسیدن به هدف تورم 2 درصدی متوقف کند – که این منجر به افزایش دارایی‌های ریسکی می‌شود.

طبق گزارش بلومبرگ در 25 ژانویه، اسکاراموچی معتقد است که فدرال رزرو زمانی که تورم بین 4 تا 5 درصد برسد، پیروزی را اعلام خواهد کرد. این سرمایه‌گذار همچنین اعلام کرد که «بدبینی افراطی» که توسط رهبران جهان در مجمع جهانی اقتصاد اخیر در داووس ابراز شد، سیگنالی بسیار صعودی است.

«اگر حق با من باشد، یک تجدید حیات در بازار رخ خواهد داد و تولد دوباره دارایی‌های ریسکی را خواهیم دید.»

به گفته یکی از نمایندگان SkyBridge، این شرکت بر اساس برآوردهای ماهانه، حدود 10٪ از سرمایه‌گذاری خود را به بیتکوین اختصاص داده است.

با این حال، اسکاراموچی گفت که برنامه‌ای برای افزایش ذخایر بیتکوین خود در صندوق ندارد و ممکن است با افزایش قیمت بیتکوین این دارایی را به چیزهای دیگری تبدیل کند.

قبل از سقوط صرافی FTX، هج فاند تحت مدیریت اسکاراموچی سرمایه‌ای بالغ بر 45 میلیون دلار از صرافی دریافت کرد. به گفته اسکاراموچی، SkyBridge از این سرمایه برای خرید 10 میلیون دلاری FTT استفاده کرد که پس از آن با ضرر 9.6 میلیون دلار فروخته شد.

اسکاراموچی گفته است:

«من از گفتن آن ابایی ندارم. من فکر می‌کنم برای افرادی که ریسک‌پذیر هستند مهم است که بفهمند چه اتفاقی افتاده است. من کسی نیستم در آینده دیگر ریسک نکند.»

منبع: Finbold

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.