اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

تحلیلگران K33 Research در یادداشتی به مشتریان روز سه‌شنبه گفتند: ۱/۱ میلیون اتریوم ممکن است وارد معاملات شود. همچنین سلسیوس احتمالاً موجودی استیک شده خود به میزان ۱۵۸ هزار کوین را به عنوان بخشی از فرایند ورشکستگی خود می‌فروشد.

از زمانی که Beacon Chain در دسامبر 2020 شروع به کار کرد، بیش از ۱۸ میلیون اتر در شبکه استیک شده است.

در حالی که کل موجودی را نمی‌توان بلافاصله پس از ارتقا برداشت کرد، حدود ۱/۱ میلیون کوین که به عنوان پاداش استیکینگ به دست می‌آید، فوراً قابل برداشت هستند.

همچنین فشار فروش اضافی دیگری نیز می‌تواند از سمت وام‌دهنده ورشکسته رمزارز سلسیوس باشد که موجودی کوین‌های استیک شده خود را برای بازیابی حداقل بخشی از وجوه طلبکاران نقد می‌کند.

طبق گفته‌های K33، کراکن که اخیراً به دلیل عدم ثبت پیشنهاد و فروش برنامه استیکینگ خود به‌عنوان یک سرویس تحت فشار قانون‌گذاران قرار گرفت، احتمالاً تمام اتریوم استیک شده را برداشت می‌کند. در زمان انتشار، تعداد اتر استیک شده از طریق کراکن ۱/۲ میلیون کوین است.

تحلیلگران خاطرنشان کردند:

«کراکن در نتیجه اخطاریه ولز، تمام اتریوم استیک شده که متعلق به سرمایه‌گذاران آمریکایی است را برداشت می‌کند. این می‌تواند برخی از کاربران کراکن را برای فروش ترغیب کند.»

ارتقای شانگهای اتریوم می‌تواند فشار فروش 2.4 میلیارد دلاری وارد کند

فروش گسترده بعید است

بر اساس داده‌های به دست آمده از Coingecko، افزایش عرضه مورد انتظار بیش از ۲ میلیارد دلار تنها ۲۰ درصد از میانگین حجم معاملات روزانه اتریوم است.

طبق تجزیه و تحلیل 21Shares، برداشت‌های جزئی احتمالاً بین ۵ تا ۶ روز طول می‌کشد و برداشت کامل سه هفته و چهار ماه زمان می‌برد. به عبارت دیگر، فشار فروش احتمالاً طی چند روز توزیع می‌شود و به خریداران اجازه می‌دهد فشار فروش را جذب کنند.

مکس ابرهارت، تحلیلگر ارز دیجیتال ساکسو بانک، گفت:

به لطف محدودیت روزانه متوسط روی ۱۶/۲۷ میلیون اتر، این فشار فروش بالقوه به طور مساوی در مدت‌زمان طولانی توزیع می‌شود. این به خریداران این امکان را بدهد که فشار فروش را بدون تأثیر زیادی بر قیمت جذب کنند.

ابرهارت افزود که سهم بزرگی از هولدرهای اتریوم سرمایه‌گذاران بلندمدت هستند و بعید است که پس از ارتقا دارایی‌های خود را نقد کنند.

ارتقای شانگهای اتریوم می‌تواند فشار فروش 2.4 میلیارد دلاری وارد کند

نمودار K33 نشان می‌دهد که ۴۶/۳ درصد از اترهای استیک شده در سود است. در همین حال، 28/04٪ از اتریوم‌های استیک شده در سود ۲۰ درصدی یا بیشتر هستند.

اگر کوین‌هایی را که از طریق سرویس‌های لیکوئید استیکینگ ارائه شده – که توسط لیدو و کوین‌بیس ارائه می‌شوند، کنار بگذاریم، این عدد به ۲۴/۲ درصد کاهش می‌یابد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.