اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

توسعه‌دهندگان شیبا در اوایل روز چهارشنبه گفتند که انتظار می‌رود بلاکچین شیباریوم این هفته نسخه بتای خود را برای شبکه لایه 2 منتشر کند.

شیباریوم، پروژه لایه 2 شیبا، نسخه بتا را این هفته منتشر می‌کند

شبکه آزمایشی بتا یک بلاکچین است که عملکرد نسخه واقعی را تقلید می‌کند. لایه 2 به مجموعه‌ای از راه‌حل‌های خارج از زنجیره اشاره دارد که بر روی لایه 1 ساخته شده‌اند که مقیاس‌پذیری را افزایش می‌دهند. این فناوری چندین تراکنش خارج از زنجیره را در یک تراکنش لایه 1 قرار می‌دهد که به کاهش بار داده و فی در شبکه اصلی کمک می‌کند.

توسعه‌دهندگان شیبا گفتند که شیباریوم تمرکز خود را بر روی برنامه‌های متاورس و بازی خواهد داشت، به‌ویژه زیرا انتظار می‌رود بخش NFT در سال‌های آینده داغ شود – جدای از استفاده از شیباریوم برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) شبکه با هزینه کم.

این راه‌اندازی می‌تواند به ایجاد پایه‌های قوی برای اکوسیستم شیبا کمک کند، که در بازار گاوی قبلی به‌عنوان یک میم‌کوین شکل گرفت و از آن زمان تلاش کرده است خود را به عنوان یک پروژه جدی با شبکه بلاکچین و اکوسیستم dApp معرفی کند.

در همین حال، توکن‌های اکوسیستم شیبا در روز چهارشنبه پس از تایید عرضه نسخه بتا، رشد کردند.

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که توکن BONE تا 8.8 درصد افزایش یافته است، در حالی که LEASH رشدی 4.4 درصدی را 24 ساعت گذشته تجربه کرد، که بیشتر آن در ساعات اولیه روز چهارشنبه اتفاق افتاد. هر دوی این توکن‌ها به طور گسترده در اکوسیستم شیباریوم حضور خواهند داشت. با این حال توکن بومی شیبا 3.3 درصد سقوط کرده است.

منبع: Coindesk

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.