اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

مشکلات سولانا ادامه دارد. پیامد سقوط صرافی FTX، که شامل انبوهی از حدس و گمان‌ها در مورد میزان قرارگرفتن در معرض تحقیقات آلامدا ریسرچ بود ظاهراً به صحنه NFT این بلاکچین نیز سرایت کرده است.

اکنون، دو پروژه پیشرو در اکوسیستم سولانا خروج خود را به بلاکچین‌های جدید اعلام کرده‌اند که انتظار می‌رود اوایل سال آینده ترتیب اثر داده شوند.

برای سولانا، وقتی باران می‌بارد، می‌بارد

سولانا مسلماً مهم‌ترین توکنی است که در معرض اتفاقات صرافی FTX قرار دارد.

این توکن در حال خارج‌شدن از لیست 25 توکن برتر در بازار است، که همین یک سال پیش یک اتفاق تکان‌دهنده بود – زیرا SOL مدت‌هاست یکی از 10 توکن برتر بوده است.

قیمت به کنار، احساسات نسبت به سولانا در کامیونتی NFT رو به کاهش است.

برای ماه‌ها، فرانک خالق DeGods و y00ts مدت‌هاست که به سمت بلاکچین‌های جدید حرکت می‌کند. همین ماه گذشته، بازار Magic Eden – که تنها در سولانا شروع به کار کرد – ادغام با پالیگان را اعلام کرد.

درحالی‌که احساسات منفی نسبت به سولانا در ماه‌های اخیر افزایش یافته است، هنوز هم تا حد زیادی به‌عنوان بازیکن شماره ۲ پشت اتریوم در فضای NFT شناخته می‌شود.

بااین‌حال، طبق اعلامیه جدیدی در روز کریسمس، دو تا از بزرگ‌ترین پروژه‌های ان‌اف‌تی، DeGods و y00ts، به سمت بلاکچین‌های جدید می‌روند.

برترین پروژه‌های NFT سولانا در حال ترک این پروژه هستند: DeGods و y00ts به بلاکچین‌های جدید مهاجرت خواهند کرد

سال نو، بلاکچین‌های جدید

در میان این جنون، پالیگان یک برد دیگر NFT را در اینجا تضمین می‌کند. این بلاکچین با آغوش باز به y00ts نزدیک خواهد شد و اولین مجموعه NFT در کامیونتی را به لیست در حال رشد شرکا و میزبانان «شرکتی» بیشتر، از جمله Reddit ،Starbucks، و بله – حتی مجموعه اخیر NFT دونالد ترامپ، اضافه خواهد کرد.

در همین حال، DeGods به سمت اتریوم حرکت خواهد کرد و به دنبال رقابت با بلوچیپ‌های Big Dog است که بیشترین حجم را در فضای NFT دارد. فرانک، خالق DeGods و y00ts، توییت‌های زیادی در این مورد منتشر کرد، اما هیچ‌کدام خوش‌بینانه‌تر از این نیست:

برترین پروژه‌های NFT سولانا در حال ترک این پروژه هستند: DeGods و y00ts به بلاکچین‌های جدید مهاجرت خواهند کرد

صرف‌نظر از اینکه چگونه پروژه‌های مربوطه فرانک در سرمایه‌گذاری‌های جدیدشان تاثیر می‌گذارد، شکی نیست که این یک ضرر برای کامیونتی NFT سولانا است.

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.