اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بر اساس گزارش‌ها، دادستان‌ کره جنوبی حکم دادگاهی را برای مسدودکردن دارایی‌های ۱۰۴ میلیون دلاری متعلق به دانیل شین، یکی از بنیان‌گذاران Terraform Labs  دریافت کرده‌اند.

مقامات ادعا می‌کنند که او به طور غیرمنصفانه‌ای از فروش ارز دیجیتال LUNA با قیمت‌های بالا قبل از سقوط توکن سود برده است. شین این اتهام را رد کرده است.

طبق گزارش‌ها، دادگاه منطقه جنوبی سئول درخواست دادستان محلی را برای مسدودکردن حدود ۱۴۰ میلیارد وون (۱۰۴ میلیون دلار) از دارایی‌های متعلق به شین هیون سونگ، یکی از بنیان‌گذاران Terraform Labs، با نام مستعار دانیل شین، تایید کرد.

دستور توقف پیش از کیفرخواست یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از دفع عواید مجرمانه توسط مظنون قبل از محاکمه است.

دادستان‌ بنیان‌گذار Terra را متهم کرده‌اند که با فروش ارز دیجیتال LUNA، که اکنون به‌عنوان luna classic (LUNC) شناخته می‌شود، سودهای «ناعادلانه» در حدود ۱۴۰ میلیارد وون کره کسب کرده است.

بااین‌حال، طبق گزارش‌ها، شین روز پنجشنبه به دادستان‌ گفت که قبل از سقوط توکن، رمزارز را در اوج قیمتش نفروخته است.

هوانگ سوک جین، استاد امنیت اطلاعات در دانشگاه دونگوک در مورد سیاست‌های رمزنگاری در مجلس ملی کره جنوبی گفته است:

این یک مشکل با «پیش ماینینگ» است. به این دلیل است که آنها در صدور توکن‌ها اطلاعات مناسبی را در اختیار عموم نگذاشته‌اند. پروفسور اضافه کرد که برای مثال، اگر سرمایه‌گذاران فکر کنند که ۱۰۰۰ توکن صادر شده و در واقع ۱۰۰۰۰ توکن صادر شده است، سرمایه‌گذاران ناگزیر متحمل ضرر می‌شوند.

شرکت Shin and Chai، یک شرکت فناوری پرداخت محلی که او تأسیس کرده است، در حال حاضر به اتهام استفاده از اطلاعات مشتری بدون رضایت در راه‌اندازی خدمات پرداخت Chai’s Terra تحت بازرسی قرار دارند.

گزارش شده است که این شرکت پرداخت روز پنجشنبه توسط مقامات محلی مورد حمله قرار گرفت.

دادستان‌های کره جنوبی نیز از ماه مه در حال تحقیق در مورد فروپاشی LUNA هستند و حکم دستگیری Do Kwon را صادر کرده‌اند، که Terraform Labs را با Shin تأسیس کرده است.

اینترپل نیز برای او اعلامیه قرمز صادر کرده است. ماه گذشته، مقامات کره جنوبی گفتند که دارایی‌های رمزنگاری متعلق به وی را مسدود کرده‌اند. بااین‌حال، کوون انکار کرد که کوین‌های فریز شده متعلق به او بوده است.

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.