اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

یک مطالعه جدید به این موضوع پرداخته است که چگونه شخصیت یک فرد می‌تواند بر تصمیمات سرمایه‌گذاری در دارایی‌هایی مانند ارزهای دیجیتال و سهام تأثیر بگذارد.

مطالعات CryptoVantage نشان می‌دهد که برون‌گراهایی – که به طبیعت برون‌گرا و اجتماعی معروف هستند – 28 درصد احتمال بیشتری دارند که سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال را نسبت به سهام انتخاب کنند.

یافته‌ها نشان داد که برون‌گراها احتمالاً بیتکوین (BTC) را با 73 درصد انتخاب می‌کنند و سپس USDC Coin (USDC) با 50 درصد قرار دارد.

علاوه بر این، برون‌گراها مایلند سهم قابل توجهی از درآمد خود را (6200 دلار در سال) در ارزهای دیجیتال با بازدهی 14 درصدی قرار دهند.

برون‌گراها 28 درصد احتمال بیشتری دارند که بر روی ارزهای دیجیتال نسبت به سهام سرمایه‌گذاری کنند

از سوی دیگر، مشخص شد که درون‌گراها با احتمالی 79 درصدی در طول رکود بر روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند. در این مورد، درون‌گراها نیز بیشترین ترجیح را برای بیتکوین با 68 درصد نشان دادند.

«بودجه‌ها معمولاً در طول رکود اقتصادی محدودتر می‌شوند، اما بسیاری از پاسخ‌دهندگان گزارش دادند که در دوران رکود همچنان روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند. شخصیت فقط بر نحوه سرمایه‌گذاری افراد در کریپتو تأثیر نمی‌گذارد. این بر میزان درآمد آن‌ها نیز تاثیر دارد.»

علاوه بر این، پتانسیل بلندمدت یک ارز دیجیتال برای تأثیرگذاری بر تصمیمات سرمایه‌گذاران مورد بررسی قرار گرفت. برای متفکران در 45٪، آن‌ها احتمال سرمایه‌گذاری در اتریوم (ETH) را نشان دادند و به پتانسیل آینده دارایی اشاره کردند.

این مطالعه 1000 سرمایه‌گذار رمزارز را در مورد عادات سرمایه‌گذاری آن‌ها مورد بررسی قرار داد. ویژگی‌های شخصیتی بر اساس پاسخ به مجموعه‌ای از سوالات ارزیابی شد؛ بنابراین، می‌توان استنباط کرد که سرمایه‌گذاری بر اساس شخصیت می‌تواند بر تحمل ریسک ارزهای دیجیتال و صبر معامله‌گر تأثیر بگذارد.

منبع: Finbold

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.