اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

به گزارش Whale Alert، آدرس دیگری در شبکه ترون امروز مسدود شد که حاوی تتر (USDT) به ارزش 2.85 میلیون دلار بود. این پنجمین مسدودسازی از ابتدای سال است و آخرین مورد در اواخر فوریه رخ داد، زمانی که حسابی حاوی 1.04 میلیون دلار در لیست سیاه قرار گرفت. در مجموع، از ابتدای سال 2023، پنج آدرس مسدود شده است – در مجموع 11.44 میلیون توکن تتر.

کمپانی تتر یک آدرس دیگر را با حدود 3 میلیون دلار دارایی مسدود کرد

تتر از سال 2017 به درخواست تنظیم‌کننده‌های مالی و سازمان‌های مجری قانون، آدرس‌های مختلفی را مسدود کرده است. بر اساس داده‌های موجود، این شرکت بیش از 820 آدرس با ارزش مجموع بیش از نیم میلیارد دلار را در لیست سیاه قرار داده است. یک مورد غیرعادی مسدود کردن حساب توسط تتر در نوامبر 2022 رخ داد، زمانی که کیف پول صرافی ورشکسته FTX در لیست سیاه قرار گرفت که حاوی 46.36 میلیون تتر در شبکه ترون بود.

علی‌رغم افزایش خشم نسبت به چنین اقداماتی که با آرمان‌های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال مغایرت دارد، تتر همچنان به این رویه خود ادامه می‌دهد. از ابتدای سال، این کمپانی 5.5 میلیارد دلار به سرمایه خود اضافه کرده است، در حالی که نزدیک‌ترین رقبای آن USDC و BUSD به ترتیب 1.1 و 8.1 میلیارد دلار ضرر کرده‌اند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.