شکایت کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از صرافی بایننس
نقض قوانین فدرال برای درآمدی میلیون دلاری بایننس
نهنگ‌های خفته بیتفینکس ۱۲ هزار بیتکوین از پوزیشن‌های خود خارج کردند

سیگما: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور، 25 لغایت 28 مهرماه در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین المللی کیش برگزار می‌شود.

KishINVEX به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های اقتصادی کشور در طی سالیان گذشته با حمایت و مشارکت نهادها، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری کشور به محلی جهت نمایش کامل از قابلیت ها، ظرفیت ها و شرایط اقتصاد کلان کشور و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی کشور در مسیر توسعه اقتصادی تبدیل شده است.

مخاطبان این رویداد، تمامی نهاد‌ها و افرادی که با بازارسرمایه و اقتصاد کلان کشور سروکار دارند، هستند که در این رویداد می‌توانند با شناسایی قابلیت‌ها و ظرفیت‌ها اعم از تکنولوژی‌های جدید در بازارهای‌سرمایه همچنین فرصت‌های همکاری چندجانبه با شرکت‌ها و نهاد‌های مختلف استفاده کنند.

به نظر می‌رسد، یکی از رویداد‌هایی است که پتانسیل زیادی در راستای ارتقا فضای اقتصاد کلان کشور و افزایش همکاری‌های مالی و تبادل اطلاعات در این زمینه را دارد.

برای دریافت اطلات بیشتر و ثبت نام، به آدرس https://kishinvex.com مراجعه فرمایید.

رویداد بزرگ مالی کشور KishInvex2022 برگزار می‌شود

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.