اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

دیوانگی پیرامون توکن با مضمون قورباغه در هفته گذشته، ارزش بازار چند هزار دلاری را به بیش از 150 میلیون دلار رساند و هایپ گسترده‌ای ایجاد کرد، نقدینگی را از معامله‌گران جذب کرد و تعداد زیادی توکن مشابه را در سایر بلاکچین‌ها به وجود آورد.

نقدینگی لازم برای خروج (Exit Liquidity) همچنان یک نگرانی است. داده‌ها نشان می‌دهد که استخرهای معاملاتی Pepe در صرافی غیرمتمرکز Uniswap تا روز سه‌شنبه کمتر از ۴ میلیون دلار نقدینگی در دسترس دارند، بنابراین فروش ناگهانی یک هولدر بزرگ احتمالاً بلافاصله قیمت‌ها را کاهش می‌دهد.

حجم معاملات در صرافی‌های دیجیتال متمرکز روزانه به 300 میلیون دلار رسیده است، اما نقدینگی بازار نسبتاً ضعیف است – که ممکن است مجدداً باعث کاهش شدید قیمت‌ها شود – در صورتی که هولدرهای بزرگ دارایی‌های خود را نقد کنند.

داده‌های Flipside Crypto نشان می‌دهد، کیف پولی که بیشترین مقدار Pepe را در خود جای داده است، پس از به دست آوردن آنها با چند صد دلار اتر، اکنون 1.1 میلیون دلار دارایی در اختیار دارد. همین کیف پول همچنین دارای 1.1 میلیون دلار شیبا و 1 میلیون دلار فلوکی است که نشان می‌دهد این هولدر یک معامله‌گر فعال میم‌کوین‌ها است. این سرمایه‌گذار همچنین 43 هزار دلار اتریوم نیز دارد.

در حالی که این کیف پول بیشترین مقدار Pepe را در یک جا نگه می‌دارد، سایر هولدرهای برتر ممکن است دارایی خود را در چندین کیف پول پخش کرده باشند.

داده‌های Lookonchain نشان می‌دهد که پنج کیف پول متصل به «pepecexwallet.eth» که وجوهی را از قرارداد توسعه‌دهنده Pepe دریافت کرده‌اند، پس از خرج تنها 385 دلار، در مجموع بیش از 8.87 تریلیون PEPE خریداری کرده که چند روز بعد به قیمت بیش از 1.23 میلیون دلار به فروش می‌رسند.

این فروش‌ها عمدتاً از طریق سونی سواپ انجام شد و مقدار کمتری نیز در صرافی کریپتو هوآبی فروخته شد.

بزرگ‌ترین هولدر PEPE، یک میلیونر شیبا و فلوکی نیز است

تحلیلگران کریپتو در توییتر، مانند  louround، هفته گذشته با استناد به داده‌های ابزار تجزیه و تحلیل کیف پول Bubblemaps، که 3.78 میلیون دلار از این توکن‌ها را شامل می‌شود، گفتند که تقریباً 3 درصد از دارایی‌های pepe به یکدیگر متصل هستند.

او در توییتی نوشت:

این یک ریسک بزرگ برای بازار و هولدرها ایجاد می‌کند، زیرا این کیف‌ها دارای مقدار زیادی دارایی – بالاتر از تمام نقدینگی موجود – هستند.

بزرگ‌ترین هولدر PEPE، یک میلیونر شیبا و فلوکی نیز استبزرگ‌ترین هولدر PEPE، یک میلیونر شیبا و فلوکی نیز است

تا زمان انتشار این مطلب، صرافی‌های ارز دیجیتال MEXC Global و Huobi با بیش از 5.5 درصد از عرضه، بزرگ‌ترین دارندگان حقوقی Pepe هستند.

منبع: coindesk

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.