اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

انجمن TON پیشنهاد کرده است که یک سازوکار کاهش تورم برای سوزاندن 50% از تمام هزینه های تراکنش، از جمله کارمزد تراکنش و ذخیره‌سازی، اجرا شود تا میزان Toncoin در گردش کاهش یابد. این سوزاندن، روی منافع کاربران و ولیدیتورها تأثیر می‌گذارد.

ولیدیتورهای TON از دو منبع پاداش‌های استیکینگ را دریافت می‌کنند: بخشی از کارمزدهایی که کاربران برای انجام تراکنش ها می‌پردازند و دیگری کوین‌های جدید صادر شده برای هر بلوک پردازش‌شده. با رشد و پذیرش بیشتر شبکه، کوین‌های کمتری وارد گردش می‌شوند و ولیدیتورها همچنان 50% از کارمزد تراکنش‌ها را برای خود نگه می‌دارند. ساز و کار کاهش تورم تنها بر هزینه‌های تراکنش و ذخیره‌سازی تأثیر می‌گذارد، در حالی که مقدار کوین‌های تازه صادر شده بدون تغییر باقی می‌ماند.

پیشنهاد می‌شود 50% از تمام کارمزدهای پرداخته شده برای تراکنش‌ها توسط کاربران سوزانده شود. در حال حاضر طبق تخمین‌های ما در صورت قبولی پیشنهاد به طور روزانه حدود 350-400 TON سوزانده خواهد شد که 50% از کارمزدهای روزانه 700-800 TON است. با رشد و توسعه اکوسیستم TON و افزایش تعداد تراکنش‌های روزانه، مقدار کوین‌های سوزانده شده نیز افزایش می‌یابد و در نهایت منجر به کاهش محسوس در عرضه کل Toncoin می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.