آنچه مردم در نهایت در گوگل جستجو می‌کنند، بینش خامی را در مورد طرز فکر واقعی ارائه می‌دهد که اغلب علاقه، ترس و طیف وسیعی از احساسات آنها را در مورد یک موضوع خاص آشکار می‌کند. برای شناسایی احساسات سرمایه‌گذاران در میان بازار نزولی که هنوز به انتهای خود نرسیده است، کوین تلگراف تحقیقاتی در وب انجام داده است تا بیشترین سؤالات گوگل در مورد ارزهای دیجیتال را پیدا کند.

بیایید 10 پرسش برتر جستجوهای مرتبط با کریپتو را در گوگل از بالاترین به پایین‌ترین بررسی کنیم.

۱۰ سوال برتر کاربران از گوگل در مورد ارز دیجیتال

3 سوال پرجست‌وجو کاربران در گوگل

رمزارز چیست؟

حتی پس از سیزده سال که از ظهور رمزارزها می‌گذرد، محبوب‌ترین سوالی که سرمایه‌گذاران عمومی از گوگل می‌پرسند این است که «ارز دیجیتال چیست». با حجم جستجوی جهانی ۲۵۶۰۰۰ بار جستجو!

این نشان‌دهنده شکاف – و دامنه وسیع – در آموزش عموم مردم در مورد ارزهای دیجیتال است.

بااین‌حال، علی‌رغم تضاد آشکار منافع، کارآفرینان رمزارز از سراسر جهان اختلافات خود را کنار گذاشته و توافق دارند که آموزش عمومی در مورد ارزهای دیجیتال می‌تواند به‌عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش جریان اصلی عمل کند.

کریپتو چیست؟

دومین سوال پرطرفدار در مورد ارزهای دیجیتال در گوگل، در کمال تعجب، فقط تکرار سوال اصلی است که می‌گوید: «کریپتو چیست». این سوال ۵۴۰۰۰ بار جستجو را ثبت کرد که وقتی با نسخه قبلی خود ترکیب می‌شود، زمینه آموزش توده‌ها در مورد ارزهای دیجیتال را تقویت می‌کند.

چگونه در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم؟

در رتبه سوم برای جستجوهای محبوب گوگل، اولین سوال مرتبط با سرمایه‌گذاری قرار دارد، «چگونه در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم» با ۴۴۰۰۰ بار جستجو! این سوال نشان می‌دهد که با وجود طولانی شدن بازار نزولی، علاقه به سرمایه‌گذاری‌های کریپتو افزایش یافته است. همچنین نیاز به ساده‌سازی فرایند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کنند. این امر مستلزم طراحی مجدد پلتفرم‌های معاملاتی است تا آنها را برای سرمایه‌گذاران جدید که از امور مالی سنتی خارج می‌شوند بصری‌تر کند.

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.