ولیدیتورهای اتریوم از سال ۲۰۲۱ تاکنون بیش از ۲ میلیارد دلار از استیکینگ اتریوم سود کسب کردند
سیستم فروش بلیت NFT در خطوط هوایی آمریکای لاتین
بیتکوین بهترین دارایی از لحاظ عملکرد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳

لانچ پدهای کریپتو (یا به نوعی پلتفرم‌های راه‌اندازی پروژه) برای سلامت این صنعت حیاتی هستند؛ زیرا به پروژه‌های جدید این امکان را می‌دهند تا دیده شوند. آنها اساساً انکوباتورهایی هستند که تضمین می‌کنند که این پروژه‌های جدید تا حد امکان از سمت اکوسیستم دیده و پشتیبانی شوند.

لانچ پدها سرمایه‌گذاران خرد کریپتو را قادر می‌سازند پروژه‌هایی که هنوز در مراحل اولیه ظهور هستند را کشف کنند و در پیش‌فروش‌های آنها که معمولاً از مراحل فروش ارزان تشکیل می‌شود، شرکت کنند.

یکی دیگر از دلایلی که لانچ پدهای کریپتو مهم هستند، نقشی است که در شکل‌دادن ارتباط بین افراد همفکر با توسعه‌دهندگان بازی می‌کنند، جایی که هرکسی می‌تواند سرمایه‌گذاری کند و از بازار در حال ظهور سود ببرد.

البته، مانند همه وسایل سرمایه‌گذاری، صرف ظاهرشدن یک پروژه در یک لانچ پد معروف به معنای موفقیت‌آمیز بودن آن نیست. این پروژه ممکن است به فعالیت خود ادامه ندهد و ریسک‌های قابل‌توجهی در این نوع سرمایه‌گذاری وجود دارد.

صرف‌نظر از خطرات موجود، مهم است که بدانید کدام لانچ پدها هیجان‌انگیزترین پروژه‌ها را در اکوسیستم خود جای می‌دهند. به همین دلیل است که ما خلاصه‌ای از آنها را در ادامه خواهیم آورد.

فرقی نمی‌کند که سرمایه‌گذار خرد باشید یا کلان – اگر می‌خواهید در سال 2023 از پروژه‌هایی که در مرحله سرمایه‌گذاری اولیه هستند، باخبر شوید، این فهرست بسیار مفید خواهد بود.

1. بایننس لانچ پد (Binance Launchpad)

بایننس لانچ پد (Binance Launchpad)

بایننس پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال و بزرگ‌ترین پلتفرم معاملاتی از نظر حجم معاملات است. بایننس که در سال 2017 راه‌اندازی شد، به عنوان یک پلتفرم، خود را به صرفاً یک صرافی ارزهای دیجیتال محدود نکرده است.

در واقع، این پلتفرم به‌خاطر کمک‌های انقلابی‌اش به صنعت دیفای و فضای کریپتو از طریق پلتفرم راه‌اندازی توکن خود، بایننس لانچ پد، مورد ستایش قرار می‌گیرد.

بایننس لانچ پد پلتفرمی منحصربه‌فرد است که به کاربران اجازه می‌دهد به توکن‌های کریپتو جدید از پروژه‌های مختلف دسترسی داشته باشند، درحالی‌که به افزایش آگاهی و پذیرش آن پروژه‌ها کمک می‌کند.

تاکنون، لانچ پد میلیون‌ها دلار برای پروژه‌های امیدوارکننده‌ای مانند BitTorrent ،Injective Protocol و PancakeSwap جمع‌آوری کرده است.

چرا بایننس لانچ پد این لیست را ایجاد کرد؟

مردم به بایننس اعتماد دارند؛ زیرا این بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال است و سابقه این شرکت فوق‌العاده است.

بایننس نیز واقعاً ایمن است، بنابراین پروژه‌های جدید نیازی به نگرانی در مورد حملات بازیگران بد ندارند.

علاوه بر این، بایننس کاربران زیادی دارد، بنابراین هر پروژه بلاکچینی که در لانچ پد لیست شود، به یک جامعه جهانی دسترسی پیدا می‌کند، جایی که می‌تواند کار سخت ساختن کامیونتی را آغاز کند.

اما باید به خاطر داشته باشید که همه پروژه‌ها در این لانچ پد به خوبی اجرا نمی‌شوند. بیشتر آنها ممکن است در نهایت شکست بخورند.

2. بوست‌ایکس لانچ پد (BoostX Launchpad)

بوست‌ایکس لانچ پد (BoostX Launchpad)

BoostX Launchpad عقابی است که در فضای لانچ پد کریپتو اوج گرفته است.

این یک لانچ پد چند زنجیره‌ای (Multi-chain) است که پروژه‌ها را قادر می‌سازد تا سرمایه جمع‌آوری کنند، محصول خود را به طور موثر بازاریابی کنند و از ایمنی سرمایه‌گذاران اولیه در این فرایند اطمینان حاصل کنند.

از طریق BoostX، افراد می‌توانند قبل از ورود رسمی در بازارهای اصلی، توکن‌ها را با تخفیف خریداری کنند. در همین حال، پروژه قادر به جمع‌آوری سرمایه است و درعین‌حال کامیونتی وفاداری را در این فرایند پرورش می‌دهد.

3. سولستر فایننس لانچ پد (Solster Finance Launchpad)

سولستر فایننس لانچ پد (Solster Finance Launchpad)

Solster Finance، یک لانچ پد کریپتو غیرمتمرکز، یکی از موفق‌ترین پروژه‌های لانچ پد کریپتو در بازار امروز است.

این پروژه بر اساس اکوسیستم سولانا ساخته شده است و موفقیت‌های قابل‌توجهی را در سال‌هایی که فعال بوده، به ثبت رسانده است. با تکمیل بیش از 20 راه‌اندازی موفقیت‌آمیز، این پلتفرم در حال حاضر بیش از 1.7 میلیون دلار سرمایه را پردازش کرده است.

پروژه‌هایی که از طریق این سیستم راه‌اندازی شده‌اند شاهد دستاوردهای عظیمی بوده‌اند، یکی از نمونه‌های آن UPFI است که از زمان IDO خود در Solster Finance، ارزش آن 44 برابر افزایش یافته است.

البته، سقوط صرافی FTX و این واقعیت که سولانا به‌طورجدی تحت تأثیر نامطلوب این حوادث قرار گرفت به این معنی است که Solster ممکن است در حال حاضر فروش توکن را کاهش دهد. اما این بدان معنا نیست که این پلتفرم یک انکوباتور غیرمتمرکز عالی برای اکثر پروژه‌ها نیست.

4. یونی‌کریپت لانچ پد (Unicrypt Launchpad)

یونی‌کریپت لانچ پد (Unicrypt Launchpad)

اکوسیستم Unicrypt دارای لانچ پد غیرمتمرکز خود است که به صورت موازی به عنوان یک انکوباتور اجرا می‌شود و پروژه‌ها را قادر می‌سازد تا بازخورد و مشاوره را از مشارکت‌های شخص ثالث به دست آورند.

تیم Unicrypt برای بهره‌مندی از جنبه‌های مختلف در رابطه با پروژه‌های ارزهای دیجیتال جدید تاسیس شده است.

این پلتفرم در حال حاضر پشتیبانی از پنج بلاکچین مختلف را پوشش می‌دهد: اتریوم، آوالانچ، BSc ،xDai و پالیگان.

اساساً این لانچ پد برای پروژه‌هایی است که قصد دارند تا حد ممکن انعطاف‌پذیر باشند و درعین‌حال سطح بالایی از مشروعیت و ایمنی را حفظ کنند.

افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در پروژه‌های این لانچ پد را دارند نیز باید بسیار مراقب باشند، زیرا انعطاف‌پذیری آن ممکن است پروژه‌های تقلبی را جذب کند.

5. پولکاستارتر لانچ پد (Polkastarter Lauchpad)

پولکاستارتر لانچ پد (Polkastarter Lauchpad)

لانچ پد Polkastarter که در ماه‌های پایانی سال 2020 تأسیس شد، یکی از بهترین لانچ پدهای کریپتو در سال 2023 است که این لیست را جذاب کرده است و از زمان راه‌اندازی آن در سال 2020 توجه بیش از 200,000 سرمایه‌گذار مشتاق را به خود جلب کرده است.

ممکن است این لانچ پد جدید کریپتو باشد، اما مطمئناً در دو سال گذشته پیشرفت‌های زیادی داشته است.

برخی از ویژگی‌های عالی این لانچ پد شامل سیستم حراج، استخرهای خصوصی محافظت شده با رمز عبور، لیست سفید، سواپ توکن و هشدار قیمت است.

همچنین به پروژه‌های جدید ارزهای دیجیتال برای افزایش سرمایه و توسعه کامیونتی اختصاصی کمک می‌کند.

Polkastarter یک توکن کاربردی بومی به نام توکن POLS دارد. سرمایه‌گذاران می‌توانند از توکن‌های POLS برای پرداخت هزینه‌های تراکنش و مشارکت در حکمرانی از طریق شورای حاکمیتی Polkastarter استفاده کنند.

تاکنون 108 پروژه در Polkastarter با جمع‌آوری 48,475,044 دلار راه‌اندازی شده است.

منبع: Dailycoin

4.5/5 - (26 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.