اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل فروپاشی بانک سیلورگیت و بسته شدن بانک سیلیکون‌ولی، که هر دو همکاری‌های زیادی با صنعت کریپتو داشتند، با احساسات نزولی مواجه شده است. این رویدادها به گسترش عدم‌اطمینان در بازار دامن زده است و حتی عده‌ای از سرمایه‌گذاران را در مورد آینده ناامید کرده است. علی‌رغم این عدم‌قطعیت، برخی از پروژه‌ها امیدوارکننده هستند و ارزش آن را دارند که در هفته آینده به آنها توجه کنید.

کاوا (Kava)

کاوا (Kava) به نظر مومنتوم صعودی دارد که منجر به افزایش هفتگی قیمت آن شده است و عمدتاً از فعالیت‌های شبکه الهام گرفته شده است. کاوا اخیراً از مشوق‌های اعتبارسنجی خود رونمایی کرده است که به عنوان یک محرک صعودی برای قیمت توکن عمل می‌کند.

در این راه‌اندازی، ولیدیتورهای بیشتری نود خود را روی بلاکچین کاوا اجرا کردند. کاوا همچنین ولیدیتورها را تشویق کرد تا زیرساخت ابری خود را از خدمات وب آمازون (AWS) و Google Cloud به Akash، یک پلت فرم غیرمتمرکز رایانش ابری، منتقل کنند. به عنوان بخشی از این اقدام، آکاش 1 میلیون دلار AKT، توکن بومی شبکه Akash، به Kava Strategic Vault برای ترویج زیرساخت‌های غیرمتمرکز تعهد کرد.

این ابتکار احتمالاً به کاربران در کاوا انگیزه داده است و منجر به افزایش فعالیت شبکه شده است. این توسعه به پیشرفت‌های قبلی کاوا افزوده شده است که باعث شد این توکن در صرافی رمزارز کوین‌بیس فهرست شود.

بنابراین، با حرکت به سوی هفته جدید، کاوا ارزش این را دارد که در واچ لیست هفتگی شما باشد – در درجه اول اگر شبکه بتواند دستاوردهای ناشی از فعالیت شبکه را حفظ کند. با توجه به اینکه بازار کریپتو با احساسات نزولی مواجه است، کاوا همچنان در معرض خطر فشار فروش قرار دارد و سرمایه‌گذاران احتمالاً سودهای قبلی را برداشت کنند. در زمان انتشار، کاوا در قیمت 1.03 دلار معامله می‌شد و هفته گذشته را با کندلی 25 درصدی تمام کرد.

5 رمزارز برتر که در هفته جدید باید زیر نظر داشته باشید

میکر (MKR)

Maker (MKR)، یک توکن حاکمیتی که برای پرداخت هزینه‌های استقراض استفاده می‌شود، زمانی که کاربران با قفل کردن وثیقه در ازای DAI وام می‌گیرند، نیز در میان پیشرفت‌های جدید شبکه، در تلاش برای خروج از زیر خط روند نزولی است. یکی از عوامل محرک در قیمت MKR کاهش هزینه‌های وام است که توسط Maker DAO اجرا شده است.

بر اساس طرح جدید، Maker DAO کارمزد وام سالانه Rocket Pool ETH را به 0.5% کاهش داد و سقف بدهی حداکثر را از 20 میلیون DAI به 30 میلیون DAI افزایش داد و به کاربران اجازه می‌داد بیشتر وام بگیرند. این کاهش در کارمزدهای استقراض در مورد سایر پیشنهادهای وام نیز اعمال شد که منجر به افزایش حجم معاملات و افزایش قیمت MKR با پیوستن کاربران بیشتر به شبکه شد.

در یکی دیگر از پیشرفت‌های مهم برای کامیونتی میکر، اعضا به تصویب آزادسازی وجوه اضافی برای خرید اوراق‌قرضه دولتی ایالات متحده به ارزش 750 میلیون دلار رأی می‌دهند. این تصمیم ناشی از جذابیت فزاینده اوراق‌قرضه به عنوان یک طبقه دارایی در مواجهه با افزایش نرخ بهره است.

میکر دارایی است که باید در این هفته به دقت رصد شود، به خصوص اگر فعالیت در زنجیره به توکن کمک کند علی‌رغم شرایط نزولی، مومنتوم خود را حفظ کند. در حال حاضر، این توکن با سود روزانه بیش از 4 درصد در 877 دلار معامله می‌شود.

5 رمزارز برتر که در هفته جدید باید زیر نظر داشته باشید

ریپل (XRP)

ریپل یکی از ارزهای دیجیتال مورد توجه در این هفته بوده است و شرکت مادر این توکن، ریپل، به نبرد حقوقی خود با کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) ادامه می‌دهد. این توکن همچنین پس از سقوط بانک سیلیکون‌ولی (SBV) در مرکز توجه قرار گرفته است.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، گفته است که این شرکت بیانیه‌ای در مورد تأثیر سقوط SBV منتشر خواهد کرد؛ بنابراین، اگر ریپل با بانک وام‌دهنده تعاملات مالی داشته باشد، یکی از نتایج احتمالی تاثیر بر ارزش ریپل خواهد بود. این در حالی است که پس از مشخص‌شدن این که کمپانی Circle مقداری ذخایر در SBV دارد، استیبل‌کوین USDC از پگ یک دلاری خود جدا شد.

در زمان انتشار، ریپل در 0.36 دلار معامله شد و زیان روزانه حدود 2 درصدی را ثبت کرده است.

5 رمزارز برتر که در هفته جدید باید زیر نظر داشته باشید

ImmutableX (IMX)

ImmutableX (IMX) به عنوان یک راه حل محبوب مقیاس‌پذیری لایه 2 برای اتریوم ظهور کرده است که تراکنش‌های سریع و ایمن را برای توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) و سایر دارایی‌های مبتنی بر اتریوم امکان‌پذیر می‌کند. این محبوبیت تا حدودی به دلیل مشارکت و همکاری‌های متعدد این پلتفرم در فضای NFT، از جمله GameStop (GME) است که قصد دارد از ImmutableX (IMX) برای بازار کلکسیونی توکنایز شده خود استفاده کند.

در پیشرفت اخیر، IMX پس از عرضه یک بازی جدید به نام “Undead Blocks” در شبکه شاهد یک حرکت صعودی قیمت بود. این بازی که توسط Grant Haseley، مدیر اجرایی Wagyu Games ساخته شده است، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا توکن‌های ZBUX، یک ارز دیجیتالی که می‌تواند برای خرید سلاح‌های کمیاب، پوسته شخصیت‌ها، یا توکن‌های غیرقابل‌تعویض سلاح (NFT) با کشتن زامبی‌ها مورد استفاده قرار گیرد، به دست آورند.

طبق گزارش‌ها، در طول حالت بتا، بازی بیش از 100,000 بازیکن را در سه‌ماهه آخر جذب کرد که نشان‌دهنده پتانسیل قوی برای رشد آینده است. در زمانی که بازار به دنبال کاتالیزورهایی برای حرکت صعودی قیمت است، اگر مشارکت شبکه بتواند منجر به شکست ارزش شود، IMX ارزش این را دارد که در تیررس شما باشد.

5 رمزارز برتر که در هفته جدید باید زیر نظر داشته باشید

بیتکوین (BTC)

اولین ارز دیجیتال یکی از دارایی‌هایی بود که به دلیل سقوط بانک سیلورگیت، خروج سرمایه را ثبت کرد. در این رویداد قیمت بیتکوین به کمتر از 20,000 دلار رسید و شوک بزرگی به بازار وارد کرد. با این حال، بیتکوین توانسته است به بالای 22,000 دلار برگردد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده بارها عنوان کرده است که نرخ بهره ممکن است بیشتر از حد انتظار افزایش یابد و برای مدت طولانی‌تر از حد انتظار بالا بماند. این اعلامیه بر دارایی‌های ریسکی مانند بیتکوین که قبلاً به دلیل افزایش نرخ‌های بهره کاهش قابل توجهی را در سال گذشته تجربه کرده‌اند، فشار زیادی را وارد کرده است.

سایر تحولات منفی در بازار مالی گسترده‌تر، چشم‌انداز منفی فعلی صنعت کریپتو را پیچیده‌تر می‌کند. در نتیجه، به نظر می‌رسد دلیل کمی برای سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در بیتکوین وجود دارد.

بازار به طور فزاینده‌ای از احساسات نزولی اشباع شده است و بسیاری از سرمایه‌گذاران را در مورد آینده دارایی‌های کریپتو محتاط و نامطمئن کرده است. اما این دارایی به عنوان پرچمدار بازار، اگر بتواند این سطح را حفظ کند، برای تست مجدد 25,300 دلار حرکت می‌کند.

5 رمزارز برتر که در هفته جدید باید زیر نظر داشته باشید

از لحاظ شاخص‌های تکنیکال، بیتکوین گرفتار احساسات نزولی کوتاه‌مدت است. خلاصه گیج‌ها «فروش» در 12 را نشان می‌دهد. میانگین‌های متحرک نیز احساسات «فروش قوی» در 11 را ثبت کرده است.

5 رمزارز برتر که در هفته جدید باید زیر نظر داشته باشید

بازار در حال حاضر به شدت تحت تاثیر عوامل کلان اقتصادی است و توصیه می‌شود که به دقت رویدادهای مهم را رصد کنید. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت سیگما و یا شبکه‌های اجتماعی آن از آخرین اخبار بازارهای مالی و همچنین نکات آموزشی ارائه شده بهره‌مند شوید.

این یک توصیه مالی نیست و مسئولیت هرگونه خرید و فروش به عهده شماست.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.