شکایت کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از صرافی بایننس
نقض قوانین فدرال برای درآمدی میلیون دلاری بایننس
نهنگ‌های خفته بیتفینکس ۱۲ هزار بیتکوین از پوزیشن‌های خود خارج کردند

بازی‌های حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) روشی جالب برای افراد برای فعال‌بودن و کسب درآمد است. ایده بزرگ پشت این پروژه‌ها این است که به افراد برای تحرک واقعی، تکمیل چالش‌های تناسب‌اندام و سالم ماندن پاداش دهد.

درحالی‌که تعداد کاربرانی که می‌توانند در حالت ایده‌آل در این برنامه‌ها شرکت کنند، به‌اندازه کافی قابل توجه نیست که واقعاً درآمد داشته باشد، بازیکنان همچنان می‌توانند از آن‌ها به‌عنوان مکانیزم پاداش برای حفظ تناسب‌اندام استفاده کنند.

هرکسی – اگر بخواهد – همیشه می‌تواند ورزش کند، اما کسب درآمد در حین ورزش مطمئناً یک مشوق خوب است.

اگر کسی می‌خواهد سال ۲۰۲۳ فعالیت بدنی داشته باشد و با حفظ تناسب‌اندام درآمد کسب کند، احتمالاً باید این ۵ پروژه‌ی حرکت برای کسب درآمد را بررسی کند.

ژنوپتس (Genopets)

۵ پروژه برترِ حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان کنید

اولین پلتفرم کریپتویی حرکت برای کسب درآمد در این لیست Genopets با ادرس Genopets.me است.

ما عمداً این پروژه خاص را در رتبه اول جا دادیم، زیرا این اولین پلتفرم حرکت برای کسب درآمد و بازی نقش‌آفرینی موبایلی (RPG) است که به کاربران برای جابجایی پاداش می‌دهد.

به‌عبارت‌دیگر، بازیکنان با ورزش‌کردن بدن، ذهن و روح خود جوایزی به دست می‌آورند که برای مراقبت از آواتار دیجیتالی لازم است. به‌این‌ترتیب، وقتی بازیکنی به ورزشگاه یا جاده می‌رود، به او اجازه می‌دهد ژنوپت خود را ارتقا دهد.

بازیکنان همچنین می‌توانند با واردکردن ژنوپت‌های خود به یک میدان نبرد اختصاصی با یکدیگر به رقابت بپردازند. برندگان توسط دارایی بومی پلتفرم یعنی KI پاداش می‌گیرند.

از این توکن‌های $KI می‌توان برای ساخت آیتم‌های ویژه‌ای استفاده کرد که ژنوپت بازیکن را ارتقا می‌دهد، یا شاید با فروش آن به بازیکنان دیگری که نیاز به تقویت دارند، آن را معامله کرد.

مزیت این برنامه تعاملی بودن آن است که باعث می‌شود یکی از برترین برنامه‌های حرکت برای کسب درآمد در حال حاضر باشد.

بااین‌حال، افرادی که می‌خواهند Genopets را امتحان کنند باید بدانند که قیمت دارایی اصلی آن، $KI، در سال گذشته بیش از ۸۰ درصد کاهش یافته است.

استپن (StepN)

۵ پروژه برترِ حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان کنید

StepN یا Step app با ادرس Stepn.com، استاندارد‌هایی را مانند Fitmint و Calo Run تعیین می‌کند. به طور خاص، app step یک برنامه سبک زندگی مبتنی بر اکوسیستم سولانا است.

مانند اکثر پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد، عناصر GameFi و SocialFi را ترکیب می‌کند تا به کاربران برای ورزش پاداش بدهد.

دقیقاً همان‌طور که از نام آن برمی‌آید تمام چیزی که از یک بازیکن لازم است این است که به معنای واقعی کلمه «گام» بردارد و سپس آن‌ها می‌توانند توکن‌های STEPN کسب کنند.

این توکن‌ها را می‌توان در مینت کفش‌های ورزشی NFT استفاده کرد یا با سایر دارایی‌های دیجیتال دیگر مبادله کرد.

در حال حاضر، دو توکن اصلی در پروژه در گردش هستند. بازیکنان می‌توانند با دویدن، ورزش‌کردن یا شرکت در فعالیت‌های مختلف بازی رقابتی در برنامه، یک توکن ثانویه به نام توکن GST کسب کنند.

توکن GST برای مینت کردن، تعمیر، ارتقاء و سفارشی کردن کفش‌های ورزشی بازیکنان و همچنین سایر اقلام کلکسیونی درون بازی استفاده می‌شود.

از سوی دیگر، یک توکن مدیریتی وجود دارد که به GMT معروف است. اگر توسط بازیکنان کسب شود، آن‌ها را قادر می‌سازد تا سود خود را با مبادله آن با استیبل کوین دریافت کنند.

درحالی‌که توکن GST را می‌توان به‌راحتی با USDC مبادله کرد، باید بدانید که ارزش این کوین تنها در سال گذشته حدود ۷۰ درصد کاهش یافته است.

دفیت (DeFit)

۵ پروژه برترِ حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان کنید

DeFit مخفف عبارت تناسب‌اندام غیرمتمرکز (Decentralized Fitness) با ادرس Defit.io است. این برنامه به کاربران کمک می‌کند تا با ترکیب ورزش و بلاکچین با حضور در یک بازار تناسب‌اندام مبتنی بر شبکه‌های اتریوم و پالیگان درآمد کسب کنند.

DeFit اساساً مانند بسیاری از پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد عمل می‌کند، بااین‌حال تعامل اجتماعی را نیز ادغام می‌کند که شرکت‌کنندگان را قادر می‌سازد تا یکدیگر را دنبال کرده و با یکدیگر چت کنند.

در مرحله پایه، بازیکنان ملزم به همگام‌سازی کیف پول متاماسک و ابزار‌های پوشیدنی خود هستند که هر دو آن‌ها را قادر می‌سازد به ترتیب توکن‌های $DEFIT اهدا شده را بازیابی کنند و فعالیت‌های مشوق را کامل کنند.

با DeFit، بازیکنان می‌توانند به کلاس‌های آموزشی، مربیان و داده‌های مختلف در زمان واقعی و بدون واسطه‌ها دسترسی داشته باشند، در نتیجه یک تجربه یکپارچه بازیکن – مربی با پشتیبانی بی‌نظیر ارائه می‌کند.

از اواسط آوریل ۲۰۲۲، این کوین کاهش شدیدی در ارزش خود داشته است. درحالی‌که از آن زمان توانسته قیمت خود را افزایش دهد، هنوز به بالاترین سطح قبلی خود نرسیده است.

CycGo

۵ پروژه برترِ حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان کنید

پروژه CycGo با آدرس Cycgo.io دقیقاً مانند بسیاری از پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد است، با این تفاوت که بازیکنان به‌جای مینت کردن یک کفش ورزشی، مانند اغلب موارد، به مینت و تجهیز خود با NFT ‌هایی در فرم دوچرخه می‌پردازند.

CycGo مانند بسیاری از همتایان خود، عناصر GameFi و SocialFi را برای پاداش‌دادن به بازیکنان ترکیب می‌کند.

به‌عبارت‌دیگر، با دوچرخه‌سواری، دویدن یا پیاده‌روی، بازیکن می‌تواند ارز درون بازی را به دست آورد که می‌تواند در داخل بازی برای ارتقاء استفاده شود یا آن را نقد کند.

بازیکنان همچنین می‌توانند دوچرخه‌های خود را در بازار اختصاصی درون برنامه‌ای بفروشند یا اجاره کنند. آن‌ها می‌توانند پاداش‌های خود را در کیف پول‌های درون‌برنامه‌ای خود ذخیره کنند، که در صورت تصمیم به نقدکردن از گزینه سواپ استفاده کنند.

ازآنجایی‌که قیمت عمومی NFT ‌ها کاهش یافته است، افرادی که استفاده از CycGo را برای ورزش انتخاب می‌کنند باید بدانند که NFT ‌های کفش ورزشی آن‌ها ممکن است ارزش زیادی نداشته باشد.

فیتمینت (Fitmint)

۵ پروژه برترِ حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان کنید

این پروژه خاص با آدرس Fitmint.io، نه‌تنها به مردم کمک می‌کند تا بدون هیچ دانش اساسی از فناوری زیربنایی درآمد از ارز‌های دیجیتال کسب کنند، بلکه این کار را به سالم‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهد. یکی از مواردی که Fitmint را از بقیه متمایز می‌کند، رابط کاربری آسان برنامه است.

اساساً Fitment یک برنامه تناسب‌اندام Web ۳.۰ با بازی داخلی و عناصر Social-Fi است که به کاربران برای ورزش‌کردن NFT یا کریپتو پاداش می‌دهد.

این یک ردیاب تناسب‌اندام وب ۳.۰ است. قابل ذکر است، بازیکنان باید یک NFT را به شکل کفش ورزشی مینت کنند، که آن‌ها را واجد شرایط می‌کند تا در یک دوره تناسب‌اندام روی پلتفرم شرکت کنند.

با مینت و سفارشی کردن کفش‌های ورزشی NFT، بازیکنان به چهار آمار اصلی دسترسی خواهند داشت. این‌ها شامل قدرت، دوام، استقامت و راحتی است که همگی عملکرد کلی سبک زندگی را تعیین می‌کنند.

بنابراین یک بازیکن می‌تواند راه برود، بدود یا تمرین کند تا قدرت، کل کالری سوزانده شده و سایر پارامتر‌های بازی را که برای هر کار تنظیم شده است، بهبود بخشد تا شروع به کسب توکن‌های FITT، دارایی اصلی پلتفرم کند.

همچنین، توکن‌های FITT به‌دست‌آمده می‌توانند برای ارتقای کفش‌های کتانی، باز کردن قفل ویژگی‌ها/جوایز جدید، تعمیر کفش‌های کتانی، تولید کفش‌های کتانی جدید، یا شاید با معامله آن‌ها در بازار اختصاصی پلتفرم، پول نقد دریافت کنند.

جالب اینجاست که توکن $FITT طی یک سال گذشته کاهش شدیدی در ارزش نداشته است. اما هنوز به بالاترین حد خود نزدیک نیست.

منبع: Dailycoin

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.