اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

یک استراتژیست مطرح بازار کریپتو روندی صعودی را برای اتریوم (ETH) و به طور کلی بازار آلتکوین‌ها پیش‌بینی کرده است. Credible ، به 340,600 دنبال‌کننده خود در توییتر گفت که معتقد است اتریوم برای یک رالی صعودی آماده می‌شود.

اگرچه دیدگاه Credible در حال حاضر نسبت به اتریوم صعودی است، اما او می‌گوید که بزرگ‌ترین آلتکوین بازار احتمالاً پس از رسیدن به هدف خود شاهد یک اصلاح قابل توجه خواهد بود. به گفته Credible، دیدگاه او در مورد اتریوم منعکس‌کننده دیدگاه او نسبت به بازارهای آلتکوین است.

از زمان آخرین توییت من، ما اصلاحی را قیمت اتریوم دیدیم و کمی از هدف صعودی من فاصله گرفتیم.

او افزود:

بسیاری از آلتکوین‌ها سطوح حمایتی کلیدی خود را تست می‌کنند، بنابراین من فکر می‌کنم نمودار اتریوم معیار خوبی برای بررسی آنچه که من در مورد سایر آلتکوین‌ها به طور کلی در روزهای آینده انتظار دارم، باشد. فکر می‌کنم روندی صعودی به سمت بالا و سپس یک گام دیگر پایین‌تر داشته باشیم. در این صورت نقدینگی از آلتکوین‌ها خارج می‌شود.

تحلیل اتریوم

با نگاهی به نمودار، به نظر می‌رسد که او افزایش اتریوم را به بالای 2000 دلار پیش‌بینی می‌کند و سپس اصلاحی تا حوالی 1500 دلار را انتظار دارد.

در مورد بیت کوین، او همچنان بر این عقیده پافشاری می‌کند که پادشاه کریپتو احتمالاً در سال جاری سقف‌های جدیدی را ثبت خواهد کرد.

او گفت: «اگر بخواهید از من بپرسید که ابتدا به کدام هدف می‌رسیم: 20,000 دلار یا 70,000 دلار؟ من می‌گویم 70,000 دلار.»

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.