اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

با عبور حجم معاملات صرافی غیرمتمرکز کریپتو یونی‌سواپ (Uniswap) از 1.5 تریلیون دلار، توجه بازیگران بازار بار دیگر به راه‌حل‌های نقدینگی Web3 جلب شده است و دیدگاهی بولیش را نسبت به این صنعت پیدا کرده‌اند.

نقطه عطف حجم 1.5 تریلیون دلاری برای یونی‌سواپ نشان‌دهنده افزایش 500 میلیارد دلاری حجم تجمیعی برای این صرافی غیرمتمرکز از آوریل 2022 است.

حجم معاملات یونی‌سواپ از 1.5 تریلیون دلار گذشت

در اوایل این ماه، اپل برنامه موبایل iOS را برای این صرافی تایید کرد، طرحی که مدت‌ها در حال ساخت آن بود.

این افزایش حجم در صرافی یونی‌سواپ در زمانی رخ می‌دهد که فعالین صنعت کریپتو به چشم‌انداز نظارتی در ایالات متحده توجه زیادی دارند.

مارکوس لوین، یکی از بنیانگذاران XYO، می‌گوید که رشد یونی‌سواپ نشان‌دهنده اشتهای معامله‌گران برای محصولات برتر دیفای است و افزود که دیفای در این مرحله از چرخه بازار «واقعاً غیر قابل توقف» است.

به گفته لوین، رقم 1.5 تریلیون دلاری، نشان‌دهنده تمایل به انجام معاملات غیرمتمرکز است که «دلال‌ها و کارمزدهای بیش از حد را کاهش می‌دهد و میلیاردها دلار مزیت برای سرمایه‌گذاران و کاربران ایجاد می‌کند – که توسط برخی از طرح‌های مبهم دریافت کارمزد جذب می‌شود.»

او افزایش حجم یونی‌سواپ به عنوان یک شاخص نشان داد که زمانش رسیده است که قانون‌گذاران در واشنگتن قوانین مرتبط با دیفای را تصویب کنند که «از نوآوری در کشور در کنار حمایت از سرمایه‌گذاران خود محافظت می‌کند.»

منبع: blockworks

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.