اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای Santiment، پروتکل مالی غیرمتمرکز (Uniswap (UNI بیشترین فعالیت توسعه را در ماه گذشته داشته است.

در ۳۰ روز گذشته، فعالیت این پروژه در گیت‌هاب در مجموع ۱۷۶ مورد بوده است. پس از آن (Osmosis (OSMO و Fox Token (FOX) قرار گرفتند که به ترتیب دارای ۱۶۴ و ۱۲۳ رویداد در گیت‌هاب بوده‌اند.

نگاهی به فعالیت کاربران و توسعه‌دهندگان در یونی‌سواپ (UNI) - سیگما

این ماه تا کنون برای یونی‌سواپ بسیار جالب بوده است. سقوط ناگهانی صرافی بزرگ FTX منجر به کاهش اعتماد در صرافی‌های متمرکز و مهاجرت کاربران به صرافی‌های غیرمتمرکز شده است.

به گفته تحلیلگر کریپتو WuBlockchain، «از دست دادن اعتماد به صرافی‌های متمرکز باعث افزایش حجم معاملات در یونی‌سواپ شد. دلیلش این بود که Uniswap V۲ و V۳ بین ۷ تا ۱۴ نوامبر بیش از ۲۳۰۰ اتریوم را سوزاندند. این باعث شد که بزرگ‌ترین آلت‌کوین بازار به سمت کاهش تورم حرکت کند».

نگاهی به یونی‌سواپ (UNI)

درحالی‌که یونی‌سواپ شاهد رشد در فعالیت کاربران و توسعه‌دهندگان در ماه گذشته بود، اما توکن اصلی آن نتوانست به همان نسبت به موفقیت دست پیدا کند.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، توکنUNI بین ۱۹ اکتبر و ۶ نوامبر در تلاش برای افزایش قیمت بوده است و توانست ۱۷ درصد رشد را به ثبت برساند.

بااین‌حال، زمانی که افشاگری‌های FTX در ۶ نوامبر آشکار شد، همه چیز ناگهان به هم ریخت. قیمت این آلت‌کوین از آن زمان تا کنون ۲۴ درصد کاهش یافته است. در زمان انتشار این مطلب، UNI  در ۵.۷۶ دلار معامله می‌شود.

نگاهی به فعالیت کاربران و توسعه‌دهندگان در یونی‌سواپ (UNI) - سیگما

ازآنجایی‌که کاربران از ۶ نوامبر صرافی‌های متمرکز را ترک کردند تا در صرافی‌های غیرمتمرکز کمی ریسک را کاهش دهند، تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی که UNI معامله می‌کردند افزایش یافت.

بااین‌حال، در ۱۳ نوامبر، این تعداد به اوج خود رسید و سپس کاهش یافت. در زمان انتشار، آدرس‌های فعال روزانه که UNI معامله می‌کردند به ۱۷۱۷ رسید که در شش روز گذشته ۴۴ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

در همین حین، تعداد آدرس‌های جدیدی که به شبکه UNI ملحق شدند در ۶ نوامبر افزایش یافت و تا ۱۳ نوامبر به تعداد ۱۹۵۹ رسید. بااین‌حال، از آن زمان تا کنون ۵۴ درصد کاهش یافته است.

نگاهی به فعالیت کاربران و توسعه‌دهندگان در یونی‌سواپ (UNI) - سیگما

از سال گذشته تا امروز، قیمت هر توکن ۶۶ درصد کاهش یافته است. جای تعجب نیست که هولدرهای یونی‌سواپ از ابتدای سال تاکنون با ضرر مواجه بوده‌اند.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای از Santiment، نسبت ارزش بازار جایگزین به ارزش واقعی (MVRV) از ژانویه منفی بوده است که نشان‌دهنده شناسایی ضرر از سمت سرمایه‌گذاران است.

نگاهی به فعالیت کاربران و توسعه‌دهندگان در یونی‌سواپ (UNI) - سیگما

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.