اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) برای مدتی طولانی است که برترین زنجیره‌ها در فضای کریپتو از نظر تعداد کاربران بوده‌اند. اما اخیراً زنجیره BSC نسبتاً بهتر از اتریوم بوده است. داده‌های BscScan نشان می‌دهد که BSC روزانه تعداد تراکنش‌هایی بین 2.5 تا 5 میلیون را پردازش می‌کند. در واقع، میانگین تعداد تراکنش‌ها برای هفته 31 مارس تا 6 آوریل 3.38 میلیون معامله بوده است. بدین ترتیب در همین بازه زمانی بیش از 20 میلیون تراکنش پردازش و در زنجیره قرار گرفت.

توییت اخیر BNB Chain نشان داد که تعداد کاربران فعال هفتگی به 3.67 میلیون نفر رسیده است، در حالی که تعداد متوسط کاربران فعال روزانه آن حدود 1.21 میلیون نفر است.

عملکرد بهتر زنجیره هوشمند بایننس (BSC) نسبت به اتریوم

از سوی دیگر داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که اخیراً تنها حدود 100 هزار تراکنش روزانه در بلاکچین اتریوم انجام شده است.

عملکرد بهتر زنجیره هوشمند بایننس (BSC) نسبت به اتریوم

بایننس بر فعالیت کاربران تسلط دارد

توییت اخیر پلتفرم مساری اشاره کرد که پایگاه کاربران زنجیره هوشمند BNB در حال حاضر بزرگ‌تر از اتریوم است. شبکه اول دارای 274 میلیون کاربر است، در حالی که شبکه دوم تنها حدود 226 میلیون کاربر دارد.

همچنین جالب است بدانید که تعداد کاربران در BNB Chain در حال افزایش است. از سوی دیگر، در اتریوم، کاربران اکوسیستم را ترک می‌کنند. طبق گفته مساری، BNB Chain در طول 12 ماه گذشته کاربران را با نرخ متوسط 6 درصدی ماه به ماه جذب کرده است. در مقابل، کاربران اتریوم به طور متوسط 5 درصد کاهش یافته‌اند.

عملکرد بهتر زنجیره هوشمند بایننس (BSC) نسبت به اتریوم

با این حال، از نظر قیمت، اتریوم توانسته است سریع‌تر رشد کند. اتریوم حدود 36 درصد نسبت به پایین‌ترین حد خود در ماه مارس افزایش یافته است. از سوی دیگر، رمزارز اصلی زنجیره بایننس، BNB، تنها حدود 18 درصد از پایین‌ترین سطح خود رشد داشته است.

منبع: watcher.guru

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.