اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

گزارش جدید DappRadar می‌گوید که سرمایه‌گذاری در بازی‌های بلاک‌چین و پروژه‌های متاورس قوی بوده است و سرمایه‌گذاران بزرگ پول زیادی را در این بخش‌ها درگیر کرده‌اند.

بر اساس گزارش شرکت تحلیل و جمع‌آوری داده‌ها، پروژه‌های بازی‌های وب ۳ و متاورس از ماه آگوست علی‌رغم رکود عمومی در فضای کریپتو، ۷۴۸ میلیون دلار سرمایه‌گذاری جذب کرده‌اند.

از جمله سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در ماه گذشته، ۲۰۰ میلیون دلاری است که نماد بازی‌های موبایل گابریل لیدون برای Limit Break، شرکتی که بر بازی‌های مبتنی بر بلاکچین متمرکز است، جمع‌آوری کرد.

بیشتر بدانید:

Temasek، یک شرکت سرمایه‌گذاری جهانی متعلق به سنگاپور، ۱۰۰ میلیون دلار در Animoca Brands، یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر و ناشر بازی Web۳ سرمایه‌گذاری کرد.

بر اساس این گزارش، کل مبلغ سرمایه‌گذاری شده در بازی‌های بلاکچین برای سال ۱۰.۲ میلیارد دلار پیش‌بینی می‌شود. سال گذشته این رقم ۴ میلیارد دلار بود.

جذب سرمایه ۷۵۰ میلیون دلاری بازی‌های Web۳ و پروژه‌های متاورس

DappRadar می‌گوید:

«میزان سرمایه‌گذاری نشان می‌دهد که با وجود شرایط چالش‌برانگیز و نامطمئن در بازار دارایی‌های دیجیتال، نهادهای سرمایه‌گذاری بزرگ به صنعت GameFi خوش‌بین هستند.»

به گفته این شرکت تحلیلی، بازی‌ها و پروژه‌های متاورس حدود یک‌سوم سرمایه‌گذاری در صنعت GameFi را دریافت می‌کنند. بقیه بیشتر به شرکت‌های زیرساختی و سرمایه‌گذاری می‌رسد.

جذب سرمایه ۷۵۰ میلیون دلاری بازی‌های Web۳ و پروژه‌های متاورس

DappRadar این گزارش را با بیان اینکه فضای بازی بلاکچین هنوز در مرحله ابتدایی خود همراه با پتانسیل عظیم برای رشد است، به پایان می‌رساند.

«درحالی‌که هنوز چندین زمینه برای بهبود وجود دارد، این بخش به طور مداوم درحال‌توسعه و نوآوری است. آینده GameFi روشن به نظر می‌رسد و در مسیر تبدیل‌شدن به رهبر وب ۳ است.»

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.