اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

یک نهنگ بیتکوین برای انتقال ۱۲۷,۳۵۱ بیتکوین (۲,۰۶۲,۵۰۴,۷۲۱ دلار) در این هفته از بایننس به کیف پول ناشناخته‌ای در ۲۸ نوامبر در مقام نخست قرار می‌گیرد.

درحالی‌که یک نهنگ اتریوم حدود ۲۳۱,۷۸۲ ETH (۲۷۰۲ میلیون دلار) را در همان روز منتقل کرد.

بنا بر گزارش‌ها، بایننس ۰.۴۲ دلار کارمزد برای یک تراکنش پرداخته است تا حجم زیادی از بیتکوین را به‌عنوان بخشی از یک فرایند حسابرسی باهدف شفافیت بیشتر پس از فروپاشی FTX جابجا کند. این به کاربران صرافی اطمینان داد که تمام وجوه آنها امن است.

تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست

سه تراکنش بزرگ انجام شده توسط بایننس را CZ تایید می‌کند

علاوه بر این، صرافی بایننس حداقل دو تراکنش بزرگ دیگر به ارزش حدود ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن BUSD، استیبل کوین اصلی خود، در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ انجام داده است. بایننس مسئول ۸۱ درصد از تقریباً ۳.۲ میلیارد دلار از کل نقل‌وانتقالات نهنگ‌ها در هفته گذشته بود.

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس در توییتر برای رفع ترس از اشتباه در صرافی اظهار داشت که یک حسابرس شخص ثالث از بایننس خواسته است تا مقدار مشخصی از ارز دیجیتال را به خودش منتقل کند تا ثابت کند که این شرکت مالک کیف پول است. باقی مانده به آدرس دیگری به نام «تغییر آدرس» می‌رود.

تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست

این بخشی از حسابرسی اثبات ذخیره است. حسابرس از ما می‌خواهد که مبلغ مشخصی را برای خودمان بفرستیم تا نشان دهیم کیف پول را کنترل می‌کنیم و بقیه به یک آدرس جدید می‌رود. در این مورد، تراکنش ورودی بزرگ است. FUD را نادیده بگیرید!

رمزارز بعدی که پس از انتقال بیتکوین توسط بایننس در رده دوم قرار می‌گیرد، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، اتریوم است که تقریباً ۵۶۰ میلیون دلار در دو تراکنش – ۲۳۱,۷۳۶ ETH (۲۷۲ میلیون دلار) و ۲۳۱,۷۸۲ ETH (۲۷۴ میلیون دلار) – منتقل شده است. ولیدیتورها با ۱.۳۲ دلار و ۲.۵۱ دلار در کارمزد تراکنش پاداش گرفتند.

در هر دو مورد، آدرس مبدا و مقصد ناشناخته بود. فعالیت توییتر حدس می‌زنند که اولین تراکنش ممکن است مرتبط با ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم باشد.

در اوایل سال جاری، او مدت کوتاهی پس از انتشار اخبار مربوط به شکست FTX، تقریبا ۳۰۰۰ ETH را به پروتکل دیفای Uniswap V۳ واریز کرده است.

دامن‌زدن به حدس و گمان‌ها از زمانی نشات می‌گیرد که بوترین ۳۰۰۰۰ ETH را از کیف پول خود در می ۲۰۲۲ خارج کرده بود و این دیدگاه را برانگیخت که اتریوم ممکن است دامپ شود. اما مشخص شد که وجوه منتقل شده برای کمک‌های خیریه کنار گذاشته شده است.

رتبه سوم مربوط به ریپل است. انتقال ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP (۲۰۴ میلیون دلار) از یک کیف پول escrow به آدرسی نامعلوم در ۱ دسامبر ۲۰۲۲ انجام شده است.

این اساساً یک قرارداد هوشمند در XRP Ledger است که برای توزیع توکن‌های قفل شده در یک زمان خاص نوشته شده است.

خلاصه‌ای از ۵ تراکنش برتر نهنگ‌ها

پنج تراکنش برتر این هفته عبارت بودند از:

۵- انتقال ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن BUSD از بایننس به یک کیف پول ناشناخته در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ منتقل شد و به دنبال آن همان مقدار BUSD از یک کیف پول ناشناخته به بایننس منتقل شد. هزینه تراکنش: ۳.۳۱ دلار و ۱.۲۷ دلار

تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هستتماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست

۴- ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن XRP از یک کیف پول escrow به آدرسی نامعلوم در ۱ دسامبر آزاد شده است. هزینه تراکنش: در دسترس نیست.

تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست

۳- ۲۳۱,۷۳۶ اتریوم از یک کیف پول ناشناخته به کیف پول ناشناخته دیگری در ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲ منتقل شد. هزینه تراکنش: ۱.۳۲ دلار.

تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست

۲- ۲۳۱,۷۸۲ اتریوم از یک کیف پول ناشناخته به کیف پول ناشناخته دیگری در ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲ منتقل شد. هزینه تراکنش: ۲.۵۱ دلار.

تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست

۱- ۱۲۷,۳۵۱ بیتکوین از بایننس به یک کیف پول ناشناخته، احتمالاً یک آدرس جدید بایننس، در ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲ منتقل شد. هزینه تراکنش: ۰.۴۲ دلار.

تماشای رفتار نهنگ‌ها: ۵ تراکنش بزرگ هفته متعلق به کدام پروژه‌ها هست

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.