اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بیتکوین در ساعات صبح روز چهارشنبه و بازگشایی بازار اروپا بیش از 3 درصد کاهش یافت و قیمت آن به زیر 30 هزار دلار سقوط کرد.

در حالی که به نظر نمی‌رسد این فروش توسط عوامل بنیادی پشتیبانی شده باشد، یک سفارش فروش غیرمعمول بزرگ در صرافی بایننس و نرخ تورم غیرمنتظره بالای 10 درصد در بریتانیا در ماه مارس ممکن است بر احساسات بازار تأثیر گذاشته باشد.

همچنین رویداد لانگ اسکوئیز را نیز نباید نادیده گرفت. بیش از 25 میلیون دلار در قراردادهای آتی بیتکوین لیکوئید شد – که از این میزان 98 درصد مربوط به پوزیشن‌های لانگ بوده است.

Vetle Lunde، تحلیلگر ارشد در K33 Research گفت:

انتشار داده‌های تورمی بیش از حد انتظار در بریتانیا ممکن است بر دارایی‌های ریسکی، از جمله بیتکوین تاثیر گذاشته باشد. اما شدت واکنش بسیار شدیدتر از سایر کلاس‌های دارایی بوده است.

لوند با اشاره به قراردادهای باز (OI) گفت: به نظر می‌رسد این فشار فروش بیشتر یک رویداد اهرم زدایی بوده است.

در همین حال قراردادهای باز در بایننس و جفت تتری در 15 دقیقه 5.1٪ کاهش یافت. اثرات آن برای اتریوم شدیدتر بوده است و حجم بیشتری از پوزیشن‌های اتریوم نسبت به بیتکوین لیکوئید شده است.

معامله‌گر معروف کریپتو 52kskew خاطرنشان کرد که یک سفارش فروش 16,000 بیتکوین به ارزش بیش از 467 میلیون دلار با قیمت‌های فعلی، قبل از سقوط قیمت اجرایی شد.

او در توییت بعدی اظهار داشت: 16 هزار بیتکوین اندازه غیرمعمولی است که فقط از طریق بایننس به فروش می‌رسد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.