اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

هفته آینده یک هفته شلوغ از نظر انتشار داده‌های کلان اقتصادی خواهد بود. جدای از گزارش درآمد کمپانی‌های بزرگ، جدیدترین نظرسنجی فرصت‌های شغلی و گردش کار (JOLTS)، گزارش ملی اشتغال ADP و گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی آوریل در هفته آینده، آپدیت خواهد شد. همچنین سیاست‌گذاران فدرال رزرو برای نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود، گرد هم می‌آیند و انتظار می‌رود روز چهارشنبه نرخ بهره اعلام شود، که احتمالاً افزایش نهایی نرخ بهره فدرال رزرو در چرخه انقباضی فعلی خواهد بود.

نمودار fomc

درآمد بیشتر شرکت‌ها

فصل درآمد هفته آینده با گزارش‌هایی از Pfizer، Starbucks، Uber Technologies، AMD، Qualcomm، Apple، Royal Dutch Shell، BP و ConocoPhillips و بسیاری دیگر ادامه می‌یابد. به گزارش فکت ست، تاکنون در فصل درآمدی، شرکت‌های S&P500 بهترین عملکرد خود را نسبت به انتظارات تحلیلگران از سه ماهه چهارم سال 2021 ثبت کرده‌اند. از 53 درصد شرکت‌های S&P500 که تاکنون سود گزارش کرده‌اند، 79 درصد سود هر سهم (EPS) را بالاتر از برآوردها گزارش کرده‌اند که بالاتر از میانگین پنج ساله 77 درصدی و میانگین 10 ساله 73 درصدی است.

آخرین گزارش مشاغل

آخرین گزارش‌ها در مورد بازار کار ایالات متحده هفته آینده منتشر می‌شود. در روز سه‌شنبه، اداره آمار کار (BLS) نظرسنجی فرصت‌های شغلی و گردش مالی نیروی کار (JOLTS) خود را برای ماه مارس منتشر می‌کند و مجموع فرصت‌های شغلی، استخدام‌ها و جدایی‌ها را برای ماه ردیابی می‌کند. پیش‌بینی می‌شود فرصت‌های شغلی در ماه مارس به 9.7 میلیون نفر کاهش یابد، از 9.93 میلیون در فوریه که پایین‌ترین رقم در دو سال اخیر است.

همچنین در روز چهارشنبه، ADP ارائه‌دهنده حقوق و دستمزد، گزارش ملی اشتغال خود را برای ماه آوریل منتشر و لیست حقوق و دستمزد بخش خصوصی را ردیابی می‌کند. کسب‌وکارهای خصوصی احتمالاً 135,000 موقعیت را در مقایسه با افزایش 145,000 در ماه مارس اضافه کردند. این زمینه را برای گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی وزارت کار در روز جمعه فراهم می‌کند.

پیش‌بینی می‌شود که حقوق و دستمزدها در آوریل فقط 178,000 نفر افزایش یافته باشد که کمترین افزایش را از زمان از دست دادن 268,000 موقعیت شغلی در دسامبر 2020 نشان می‌دهد. این امر حاکی از کند شدن اقتصاد و سرد شدن بازار کار است که در سال گذشته با افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در فشار بود.

نشست ماه می FOMC

سیاست‌گذاران فدرال رزرو هفته آینده برای آخرین جلسه کمیته بازار باز فدرال (FOMC)، کمیته تعیین نرخ بانک مرکزی گرد هم خواهند آمد. طبق داده‌های آتی صندوق‌های فدرال که توسط گروه CME منتشر شده است، انتظار می‌رود که مقامات نرخ وجوه فدرال را 25 واحد به دامنه 5٪ تا 5.25٪ افزایش دهند، که می‌تواند آخرین افزایش نرخ از کمپین انقباضی فدرال رزرو باشد.

سیاست‌گذاران فدرال رزرو از مارس سال گذشته تاکنون نرخ‌های بهره را در مجموع 475 واحد افزایش داده‌اند تا بالاترین تورم چهار دهه اخیر را مهار کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.