اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

کمیسیون بروس و اوراق بهادار(SEC) در اواخر سال 2020 از ریپل شکایت کرد مبنی بر اینکه این شرکت XRP را به عنوان یک «اوراق بهادار ثبت نشده» فروخته است. جان دیتون، وکیل و حامی ریپل، به ۲۵۷,۰۰۰ دنبال‌کننده‌اش در توییتر گفت که معتقد است قاضی آنالیسا تورس، که بر این پرونده نظارت دارد، به هیچ جدول زمانی خاصی ملزم نیست.

او گفت:

«اصلاً نمی‌توان گفت چه زمانی به پایان می‌رسد. این تصمیم ممکن است ظرف یک ساعت آینده صادر شود یا ممکن است ۳۰ تا ۶۰ روز دیگر طول بکشد. بر اساس موارد قبلی، قاضی تورس حکم خود را در مورد قضاوت ظرف چند ماه پس از تصمیم کارشناسان صادر کرده است.»

این وکیل دادگستری می‌گوید که فقط قاضی تورس و دایره کوچک کارمندانش قبل از مزدم می‌دانند که حکم نهایی چیست.

«من نظراتی در مورد «خودی‌ها» و اینکه آیا ریپل و SEC پیش از صدور حکم از آن اطلاع دارند، می‌بینم. تنها افرادی که قبل از اینکه قاضی حکم را به طور علنی صادر کند، همه چیز را می‌دانند، کارکنان او و هر منشی است که به او در تحقیقات کمک کرده است.»

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، ماه گذشته گفت که این شکایت پیامدهایی بر کل صنعت کریپتو دارد و نتیجه آن بسیار مهم خواهد بود.

«پرونده‌ای که علیه ریپل باز شده است، در واقع فقط یک پرونده در مورد ریپل یا XRP نبود. این واقعاً در مورد کل صنعت است و اینکه SEC چگونه به نوعی تهاجمی بازی و به کل صنعت حمله می‌کند. این برای کل صنعت بسیار مهم خواهد بود؛ زیرا اگر SEC بتواند پیروز شود، فکر می‌کنم موارد بسیار دیگری در آینده مطرح خواهد شد؛ همینطور که در هفته‌های گذشته دیدیم.»

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.