اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

هاسکینسون از مدیرعامل تسلا خواست تا یک سری تغییرات اساسی غیرمتمرکز را توسط کاردانو روی این پلتفرم غیرمتمرکز در نظر بگیرد.

این باتوجه‌به افزایش نگرانی‌ها در مورد سانسور بود. در همین حال، ایلان در تلاش است تا استراتژی کسب درآمد بهتری برای توییتر ایجاد کند.

پیشنهاد هاسکینسون ایده‌هایی در مورد چگونگی کسب درآمد از پلتفرم به همراه داشت. او همچنین پیشنهاد کرد که توییت‌ها به NFT تبدیل شوند. مدیرعامل کاردانو همچنین توصیه کرد از ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد از توییتر استفاده کنید.

پیامدهای بالقوه برای کاردانو و ADA

تاریخ ثابت کرده است که ایلان ماسک تمایل به پذیرش ایده‌هایی دارد که اغلب عجیب غریب یا فراتر از گستره عادی هستند؛ بنابراین تعجب‌آور نیست که ببینیم مدیرعامل تسلا ایده مدیرعامل کاردانو را پذیرفته است. همکاری بین توییتر و کاردانو نیز می‌تواند بسیار مهم باشد.

مهم‌تر از آن، می‌تواند زیربنایی برای استفاده از ADA به‌عنوان واسطه تراکنش فراهم کند. چنین پذیرشی احتمالاً موج تقاضای گسترده‌ای را برای ADA ایجاد می‌کند.

بااین‌حال، بازار تاکنون باتوجه‌به تحرکات قیمتی ADA به پیشنهاد هاسکینسون واکنشی نشان نداده است.

ADA پس از اصلاح ۷ درصدی نسبت به آخرین صعود خود در ۵ نوامبر، تا ۷ نوامبر در ۰.۴۰ دلار معامله شد. بااین‌حال، قیمت ADA در زمان انتشار، پس از تحمل ۵.۴ ٪ اصلاح قیمت در ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۳۸ دلار معامله شد.

افت جزئی ADA همچنین نشان‌دهنده افت جزئی در فعالیت توسعه کاردانو است. افت شدیدی نیز در سه روز گذشته مشاهده شد که نشان می‌دهد که مومنتوم صعودی در حال کاهش است.

روند صعودی بعدی کاردانو ممکن است به ایلان ماسک بستگی داشته باشد

معیارهای متعدد دیگر نیز تأیید می‌کند که روند اخیر شاهد کاهش سرعت بوده است. به‌عنوان‌مثال، آدرس‌های فعال روزانه کاردانو در چند روز گذشته کاهش را ثبت کردند.

روند صعودی بعدی کاردانو ممکن است به ایلان ماسک بستگی داشته باشد

پاسخ مثبت ایلان ماسک به پیشنهاد هاسکینسون یک حرکت روبه‌جلوی قوی برای کاردانو خواهد بود. همچنین احتمالاً یک روند صعودی دیگری را برای ADA رقم خواهد زد.

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.